Wpis z mikrobloga

Chciałem zagrać symulacje i zauważyłem że w meczu Niemcy+Japonia vs ruskie+Murica+Brytole można wziąć japońskiego shermana xD. Oczywiście broń obosieczna i ciągły spam na czacie że mają w drużynie shermana z mojej strony. I tak dostałem od własnej Pantery a zabił mnie jakiś japoniec + inna pantera wybuchła (prawdopodobnie uszkodzony zamek/lufa) mając nadzieję na zabicie w akcie desperacji "wrogiego czołgu". Kilku wrogów poprostu mnie ignorowało więc jak tylko zauważyłem elminowałem co się da niestety moją zabawe zakończył t-34. W sumie wygrana KD 5:2


#warthunder
  • 8
  • Odpowiedz
@Vasek: Wiem napewno że niemieckie KW są na symulacjach i to jeszcze pół biedy bo są żółte ale japoński sherman i m24 są ciemne i z daleka nie widać. Pierwszy raz się z tym spotkałem a lubiłem własnie symulacje że nie było tych obcych czołgów.
  • Odpowiedz
@HHHHHH: Ale nie jesteś w stanie rozpoznać shermana z 500m czy jest zielonkawy czy może niebieski. Na symulacji nigdy nie dochodziło do sytuacji gdzie musisz się zastanawiać czy ten sherman to może japoński czy amertkański. Pierwszy raz coś takiego widziałem i chciałbym żeby ostani ale zobaczymy.
  • Odpowiedz
@Rakess: Trzeba je porządnie znakować. Kiedyś ktoś sie żalił, ze na niemieckim KV-2 rysuje wszędzie ogromne krzyże i spamuje na czacie, że jest po ich stronie, a i tak zawsze jakiś sojusznik go rozwali...zazwyczaj samolot.
  • Odpowiedz
@Rakess: ale to możesz sobie ustawić... to nazywało się enemy vehicle quality czy coś takiego... w pliku config. Natomiast, ciężko zmienić technologię wygładzania krawędzi... tutaj raczej każdy gracz by musiał mieć 4k rozdzielczość jak nie większą i można oczywiście ustawić wyższą rozdzielczość terenu.
  • Odpowiedz
@HHHHHH: Raczej nie mam ochoty grzebać w plikach bo to można naprawić poprostu nie dodając takich czołgów do wyboru i tyle. Wiem że powinienem to pisać na forum WT a jeśli chodzi o spoiler to chodziło mi tam o twórców
  • Odpowiedz