Wpis z mikrobloga

@pawlo74: ja tam bralem jak #!$%@? to BTC gdy kazdy je dumpil trosze za szybko bo z NEM przy 1600sat uciekłem zamiast 11000 :D - ale niedługo wróci do ceny 1600. Za 300-500 satoszi to znow sie w NEM załaduje na reload
  • Odpowiedz
@pawlo74: ostatnia rzeczą jaką bym zrobił no nakłanianie kogokolwiek do kupna jakiejkolwiek kryptowaluty, a zwłaszcza rodziny. jeśli kiedyś cos pisalem to raczej w formie jakiegoś żartu , w sumie to nie niepamętam
  • Odpowiedz
@pawlo74: e tam pitolisz developerzy LN mówi ze ze dwa lata trzeba by bylo popularne i działało zostało 1.5 roku od czasu jak mówili. Poki co nawet segwita nie ma wiekszosc ziomków od s2x :D

PS: Podobaja mi się patenty BS na LN aby te #!$%@? od bch / s2x w ryj kopnąć
  • Odpowiedz
@pawlo74: jaki FUD ? to fakt Eric o tym mówił ale mozemy krecić HYPE jak ETHowcy o POS za 2tyg przez dwa lata haha

PS: Patenty na LN w wersji BS są fajną rzeczą nie będzie COPY PASTE jak z elektrum czy logiem
  • Odpowiedz
@rysiekryszardziom: podziwiam takich jak Ty. Nie dałeś się nabrać na żaden scam. Ja niestety tak czego teraz żałuję ale zrozumiałem dosyć szybko o co chodzi.

Krach raczej nas czeka tak czy inaczej. Natura ludzka i chciwość spowoduje go.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Nie wczytywałem się dokładnie jak ta sprawa wygląda, nie jestem pewien czy to FUD czy też faktycznie BS ma patenty na rozwiązania odnośnie segwit. Faktem jest iż w stanach można patentować algorytmy (w Europie nie ma czegoś takiego).

Generalnie uważam że patenty niczemu dobremu nie służą. Przykład z Motorolą dobitnie o tym świadczy. Google jak stawało się firmą w pełni technologiczną (software + hardware) zaczynało mieć problemy z patentami.

O
  • Odpowiedz
@damianos: ja mam też takie zdanie, powiem więcej patenty powstrzymują rozwój całej ludzkości i szkodzą. Dlatego zawsze wspierałem open source.
Craig Wright skompromitował się tymi wnioskami patentowymi i nawet jeżeli kiedyś udowodni, że jest Satoshim Nakamoto to nie powinien nigdy dostać nagrody Nobla. Nic mu się nie należy, porzucił projekt a społeczność przejęła wszystko. To społeczności należy się nagroda.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Wszystko jest mozliwe. Ale wiesz jak to jest z takimi wzrostami i chciwoscią u ludzi. Moze i to BTC a nie jakieś gowno akcje ale emocje i psychologia u ludzi są podczas kazdej bańki/hossy (jak zwał tak zwal) takie same i sie caly czas powtarzają. Nie wierze ze grubasy koniec koncow nie wyruchają Januszy kupujacych BTC "bo rosnie".

Ja sie nie moge doczekac krachu i mam nadzieje ze bedzie.

PS
  • Odpowiedz
PS w krypto jeszcze nie widzialem zadnego s-curve. To jest rynek zero jedynkowy - albo jest mega hype i rosnie albo nie ma hype i spada


@Smule: nie widziałeś bo jeszcze nie było, tak jak nigdy wcześniej nie było czegoś takiego jak bitcoin.
Będzie jestem tego pewien jak tego, że kiedyś umrę. Matematyka. Jest 6 miliardów ludzi na świecie a bitcoinów tylko 21 milionów i ani jednego więcej.
  • Odpowiedz