Wpis z mikrobloga

Magiczne pytanie co mogę jeszcze zainstalować jako moduł do #xposed mam minminguard ale nie blokuje mi reklam, blokuje tylko reklamy w apkach. Szukam czegoś co będzie blokowało reklamy podczas przeglądania neta. Używam chrome. Adaway wycina zaś wszystko albo nic. Tj np chce czasami wejść na jakiś link z grupy i np aliexpress nie wchodzi. #pytanie #android
Fajny jest adguard ale wkurza mnie to wszystko leci przez ich dns i spowalnia mi neta.
Jak ktoś mi poda fajne rozwiązanie to oddam w zamian za darmo licencję na adguard do maja. Ale dopiero jak mi to fajnie zadziałać
  • 13
  • Odpowiedz
@bslawek: Powiadomienie zablokujesz, przytrzymując palec na nim chwilę dłużej. Wtedy pojawią się trzy opcjie z których wystarczy wybrać Blokuj wszystkie powiadomienia z tej aplikacji. Z usunięciem ikony kluczami to może być problem gdyż jest Ikona systemowa informująca o połączeniu przez VPN, ale jeśli zmienisz domyślny VPN na server proxy Ikona siłą rzeczy zniknie.
  • Odpowiedz
@bslawek: Tylko nasuwa się pytanie czy oprócz zniknięcia ikony kluczyka jakieś odczułeś dotychczas korzyści z używanie proxy zamiast VPN?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@NH35 wydaje mi się że tak samo działa apka. Jedynie jak mi #!$%@? ja miui z pamięci to neta mi wiesza. Ale to logiczne bo przez vpn tak samo by działało. W każdym razie cały czas testuje
  • Odpowiedz