Wpis z mikrobloga

@jurny_juhas: ja od ojca na nowe mieszkanie dostałem taki zestaw: https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wkretarka-akumulatorowa-macallister-18-v-akcesoria.html Skręciłem już nim sporo mebli, do tego wierciłem w cegle oraz drewnie i jestem bardzo zadowolony. Akumulator trzyma długo jak na swoją wielkość i masę, no i są 2 w komplecie.
@jurny_juhas: mam RYOBI. Przetestowana na budowie, w twardych warunkach.
Wiertarka często jest dla mnie za ciężka i nieporęczna, to zakładam wiertła do wkrętarki.
Działa i ma się świetnie, dlatego na wiertarkę zdecydowałam się też tej firmy.
I jest w ślicznym limonkowym kolorze;)
@jurny_juhas: ja używam od paru lat SPARKY BR2 12E w komplecie z drugim aku i zewnętrzną lampą diodową, daje radę, złożyłem na niej dwie drewniane szopy na działce i przetrwała sporo innych robót we wnętrzu i na zewnątrz.
@jurny_juhas przerobiłem ze trzy budżetowe nim dołożyłem 5k i kupiłem coś porządnego( ͡° ͜ʖ ͡°) i z moich obserwacji wynika że najlepiej sprawuje się ta na 18V, te na mniejsze napięcia szybciej dały dupy, producent mniej wazny, wszystko ten sam chińczyk skręca :)
@yaroszek najlepsza do tej kasy baterie najlepiej tą 2ah dłużej działa, mam festool i decera ale Bosch najbardziej poręczny i działa już że 2 lata bezproblemowo.
@jurny_juhas: Też ostatnio szukam wkrętarki. Był remont, okazało się, że muszę zwrócić armaturę za 200 zł, więc pomyślałem, aby kupić wkrętarkę. Patrzę do 200 zł nie ma nic sensownego, do 250 zł wyszukałem Bawarię niby na 18V. Obejrzałem test na youtube i widać, że baterie oszukane, bo jakieś badziewne papierowe opakowania i napięcie nie 18, a 14V. Wiertarka niby ma udar, a w teście wychodzi, że kiepsko z tym. Ostatecznie chyba