Wpis z mikrobloga

@Frezzek Jest niezle. Wszelkie narzekanie na ekran, to dla mnie nieporozumienie by tak na niego narzekac. Pod pewnymi kątami faktycznie widać problemy z bielą lecz są to dosyć ostre katy. Aparat mocno średni. Wykonanie to po prostu szaaapoobaa, piękniejszego telefonu nie widziałem. Sam działa niezle. szybko się włącza, cała optymalizacja stoi na wysokim poziomie, bateria trzyma jak trzeba, w końcu to snapdragon. Czytnik linii działa bez żadnych opóźnień, jeśli naogladales się recenzji
@GleboZgryz: Szanuję! :) jeszcze do tego zastosować cashback i piękna sprawa cenowa. Zaluje, ze sie troszke pospieszylem z tym tematem i kupilem za 299, ale inaczej bym musial z jakims gownotelefonem kolejny miesiac czekac.
@magawek: Jasne, tak to mozna czekać w nieskonczoność. 299 było przez dłuższy czas i się zbiegło z obsuwami wysyłek w GB. Pewnie pod koniec swojej kariery (początek 2018) te telefony będą jeszcze tańsze - okolice 230. A potem to już będą wyskakiwać jakieś leżaki albo refurby pewnie przez cały rok.
Z niesmakiem patrzę co zrobiło Xiaomi z serią Note ostatnio. Po prostu ją realnie uśmiercili by zrobić miejsce dla mix'a. Ale
@GleboZgryz sądzę podobnie. Sam mi note 3 jest nudny w wyglądzie nawet, nie mówiąc już o jego SOCu. Jakby był w nim snap 835 to bym mocno myślał między note 2 a note 3. A mix dla mnie to jest szczerze wymyśl który dla mnie nie ma miejsca, jak wyszedł pierwszy to zawsze o nim mysalelm jako swego rodzaju prototyp który kupią nieliczni, bo dla mnie traci na funkcjonalności
@magawek: Mix'y są trochę jak Lambo. Wypasione, drogie ale w poewnym sensie groteskowe. Nie ma tutaj tej klasycznej elegancji jak w Note'ach (do wersji 2 rzecz jasna). Mix2 jest co prawda bardziej dopracowany i konserwatywny w porównaniu z 1 ale cały czas wrzeszczy: paczta nie mam ramki na górze... ciule.
W zasadzie xiaomi nie ma dzisiaj żadnego telefonu z amoled'em nie licząc tych które schodzą z rynku. Ciekawym co zrobią w