Wpis z mikrobloga

@rudy2007: Jedna ósemka poszła tak, że nawet nie zauważyłem, po prostu ją wypchnął. Drugą jak mi robili miesiąc później to poszedłem na luzie, bo przecież to nic strasznego. Po otrzymaniu znieczulenia i braku czucia w połowie twarzy zaczęli się szarpać, rozcinać dziąsło, dłutować na chama, a potem chirurg praktycznie całą swoją masą opierał się na mojej szczęce żeby podważyć tego #!$%@?.

Bólu jako takiego nie było dużo, ale nerwy przekazywały informację
  • Odpowiedz
@Pan_Krolik

Po otrzymaniu znieczulenia i braku czucia w połowie twarzy zaczęli się szarpać, rozcinać dziąsło, dłutować na chama, a potem chirurg praktycznie całą swoją masą opierał się na mojej szczęce żeby podważyć tego #!$%@?.

No u mnie tak samo wyglądało z dolną, fajnie było. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Czukwe_Bukwe_Ambalabamba nie bolało nic, jedyny problem to kłopoty z układem trawiennym z powodu przepisania za silnego antybiotyku przez dentystkę. xD
  • Odpowiedz
@Pan_Krolik: @rudy2007:
brrr aż mi się przypomniała moja ósemka, jedyna usunięta do tej pory, była całkowicie poziomo... czucie w wardze odzyskałam dopiero niedawno, po 4 miesiącach (ale dalej jest jakaś dziwna), dziąsło nacięte aż do szóstki, zabieg trwał z 1,5h ;_;
A po antybiotyku miałam stany lękowe
  • Odpowiedz
@Machas: Dlatego mi wyrwali popsuta 7 (rwanie albo kanalowka), żeby wyrosla mi pozioma 8. Po usunieciu nowy zab wsunal sie normalnie na miejsce, tylko mam trochę przerwy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Oseghe ja akurat miałem zdrowe 8. Wyrwałem na potrzeby założenia aparatu. Co do przerw, da się to uzupełnić stomatologią estetyczną.
  • Odpowiedz
@Machas Też teraz wyrywam, jedna ósemka poszła łatwo i bez opuchlizny, druga ósemka trochę trudniejsza (trzeba było ją pociąć na kawałki bo wyciągnąć nie mógł) i miałem dużą opuchliznę przez parę dni. Zostały dwie górne do usunięcia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kotownik: ogolnie oslabiony bylem i dal mi jakies 2 tabletki i wsadzil w ta dziure. Pomoglo na jeden dzien. Teraz jakis nalot sie zrobil w tym miejscu i smierdzi ale bol juz nie jest taki ze tabletki musze brac
  • Odpowiedz