Wpis z mikrobloga

Kopiuję swój tekst ze znaleziska, bo pewnie mnie #!$%@?ą.

Może i dłuższy tekst z tego uczynię, może nie, nie wiem. Sam wrzuciłem jakieś znaleziska o CZARNOSKÓRYCH (poprawna nazwa), z czego jeden to utwór Jay-z. Wyłapałem bana. Z wypokiem jak z tv. Narzucają co masz czytać i oglądać, to ja podziękuję ładnie - #!$%@?. Żadne wiadomości w tv już nie wchodzą w rachubę, żadne gazety, pozostał wypok, ale i tu zawitała lewica(piwnica) i prawica(#!$%@?).

Ja szukam rzetelnych informacji, ale i tu się zdarzało ludziom wykopać aszdziennik czy inne ciule. Tego pop...arzona moderacja nie banuje, treści pedofilskie non stop wrzucali, ku...rza noga, niedługo cycki zabronią oglądać (już zabronili zbożowych cycków).

Zamiast czytać uważnie treść każdego wykopu i jego tytuł, zacząłem bezwiednie przewijać dalej za ciekawostkami. Sami #!$%@?ście ten portal, nie ludzie.

Z daleka mi od polityki było, przez wykop trochę się zbliżyłem do tematu. Skończyło się na emigracji zarobkowej. PISiory doszły do władzy, kościół dalej się wzbogaca, podatki i ceny dalej rosną, a wypłaty w mniejszym tempie (ale rosną), ludzie dalej za granicę emigrują i emigrować będą. Mieszkałem blisko tych małp niggrowych i mam pojęcie jak się zachowują, nikt mi nie będzie #!$%@?ł, że jest inaczej. Burdy, zadymy, walki z policją (rzucanie w radiowozy rowerami, non stop wywoływanie alarmu pożarowego), jednak polaków się bali... Zdarzał się pojedynczy, co zabłądził i dostał od razu #!$%@?, to się reszta nauczyła...


Tu jednak mamy traktować czarnych jak świętych? Europa sama sobie winna temu co się dzieje. Polska się jakoś trzyma. Jak to się ma do polityki? Nie pozwoliło PO, bo skargi, zażalenia, wnioski, PiS ciągnie do Rosji i też nie pozwoli. I #!$%@? dobrze. Czy jestem rasistą? Zapraszam każdego moderatora na tydzień z uchodźcami. Przez 3 lata raz tylko słyszałem ich kulturę (grali na bębnach w nocy by nas #!$%@?ć), zapomnieli że w sumie u nas było 10.000 wat i dostali bezsenności na miesiąc. Zapraszam każdą moderatorkę do spędzenia z nimi 3 dni (tygodnia nie wytrzymacie)

#afera #aferamurzynska #gorzkiezale
  • 2
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: #!$%@? cale znalezisko, nie pierwsze dziś. "special" forces nie próżnują.I po co się produkować pisać komenty dodawać znaleziska jak wystarczy kaprys milicjanta żeby wylecieć? To i ja wkleję swój.
Coraz bardziej komusze standardy mają ci "tolerancyjni". Wczoraj w nocy/dziś rano @g--m dodał znalezisko "niezgodne"(z linia partii) to wyłapał takiego perma ze nawet jego komenty(100++) a nawet samo znalezisko (1400+) zostały starte z powierzchni wykopu. Jak ich standardy tolerancji będą dalej
  • Odpowiedz
@precz: Tak jest cały czas, nic się nie zmieni, poprawnym skutkiem będzie usunięcie konta, nawet niech mnie banują. Założę nowe tylko do przeglądania treści i tagów dla zabicia nudy na kiblu, bo tak skończył dla mnie ten portal. Chyba, że wrócę do czytania Gigantów podczas porannego wypróżniania się, bo taki komiks daje już więcej frajdy niż wypok
  • Odpowiedz