Wpis z mikrobloga

Został nam tydzień do maratonu, więc ogłaszam co następuje :


Bilet kosztuje 35zł + 1zł za rezerwację w przypadku kupowania biletu przez internet.
W w/w przypadku jedyną sensowną opcją jest kupienie wszystkich biletów jednocześnie tak jak robiliśmy to w zeszłym roku (w takim przypadku szekle przelewami są kierowane do mnie do środy myślę najpóźniej aby w czwartek/środę wieczorem mieć już zaklepane miejsca) lub, jeśli ktoś bardzo się mnie boi ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupowanie biletów jednocześnie, wybieramy miejsca obok siebie (jednak to może być problematyczne ponieważ system Multikina blokuje rezerwacje pojedynczych biletów i zostawianie nieparzystych miejsc dookoła). Od biedy zostaje opcja zebrania hajsu i kupienia biletów stacjonarnie, ale to jest opcja tylko na piątek, imho trochę późno, albo na szaleńca 15 minut przed filmem i siedzenie w drugim rzędzie, jak kiedyś zrobiliśmy, ale nie polecam :c

Każdy kto jest chętny zobligowany jest do odezwania się do mnie na priv, podam numer konta do przelewu.
Zdecydowanie nie ma ochoty kupować nikomu biletu z góry na zasadzie "oddam na miejscu" bo potem ktoś stchórzy jak w zeszłym roku a ja będę bujać się z biletami i kombinować ze zwrotem.

Myślę, że minimum osób jakie jest potrzebne aby wyjście miało sens to 5-6, więc jak odezwie się do mnie taka liczba osób z wyrażeniem chęci uczestnictwa to wtedy dam zielone światło do kompletowania hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://enemef.pl/repertuar.php?idM=30&idR=3152

https://www.facebook.com/events/131972874201732/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22page%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22pageupcomingeventscard%5C%22%2C%5C%22extradata%5C%22%3A[]%7D]%22%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

Wyżej szczegóły dla chętnych.
Ze względu na głosy chętnych wstępnie osób jako termin wybraliśmy sobotę. W razie gdyby jednak więcej chętnych było na piątek zawsze można to zmienić.

Sala jest otwarta dopiero jedna, może otworzą drugą a jak nie to gdzieś się wciśniemy. Jest jeszcze opcja dopłaty 3zł za miejsca VIP na sali.

#trojmiejskiewykopiwo
#trojmiejskiewykopkino
#gdansk
#enemef

@DarkSoulxx: @Qardius: @Andylon: @IrvinTalvanen @Roballo @Polinik @niemasprawy @Wyrewolwerowanyrewolwer
  • 30
@parasolki: dzięki za zawołanie. wcześniej napisałem, że jestem chętny na piwko tego dnia, bo nie miałem jeszcze planu zajęć z uczelni. teraz się okazuje, że mam w sobotę zajęcia do 21:20, także średnio to widzę niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest jeszcze opcja dopłaty 3zł za miejsca VIP na sali.


@parasolki: bierzemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już rozsyłali SMSy o nowych salach, więc są problemy z miejscami. Lepiej nie czekać zbyt długo.

BTW. Może warto jeszcze zawołać całą listę?
Już rozsyłali SMSy o nowych salach, więc są problemy z miejscami. Lepiej nie czekać zbyt długo.


@IrvinTalvanen: Sprawdziłam na multikinie, bulszit :D przynajmniej na sobotę. xD Jest jedna sala póki co nawet 30% nie jest zapełniona :D
@IrvinTalvanen: może w innych miastach, albo na piątek? nie wiem, ale właśnie po tym smsie skoczyłam do komputera zobaczyć co się dzieje :D
A 3 sale to na bank będą, zawsze są, dopiero pierwsza, pewnie za kilka dni wskoczy druga, dobre miejsca, to nasza okazja.

Ja jestem za vipami. +4zł. 40zł łącznie wyjdzie