Wpis z mikrobloga

@brokenik: @TheDeTox: @Samol94: Światło jest w skrzynce nad drzwiami, zapasu jest trochę, ale nie wiem ile dokładnie klik. Do Waszej oceny czy nie trzeba będzie postawić spawarki na jakimś podwyższeniu.

Pytanie dodatkowe: czy jest szansa żeby zrobić tak jakby "trójnik"? Nie znam się na światłowodach, ale chodzi mi o to, żeby w miejscu spawu była też możliwość podłączenia urządzenia tak na zapas.
@carlo497: znaczy zalezy do czego to ma byc przeznaczone bo rownie dobrze mozna zalozyc tacke nad drzwiami jak sie zmiesci w puszce i zakonczyc ja paroma pigtailami na kilka urzadzen albo gniazdko na 2j (2 wlokna) a reszta jako zapas bo nie wiem z ilu bedziesz korzystal docelowo. Bo ten kabel ktory posiadasz wedlug specyfikacji ma do 24 wlokien w srodku. Tam na drabinie spokojnie mozna pospawac byle by bylo po
@TheDeTox tam są 2 włókna. Nie wiem gdzie będę chciał wstawić router. Teraz chce 20 metrów dalej, ale nie wiem czy nie zmienię potem zdania, a widziałem jakieś takie dziwne rzeczy co z jednego włókna robiły dwa.