Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odzyskałem wiarę w UPC. Miałem Horizona - tragedia, nie działający DMZ, UPnP, przekierowania portów, zmiana DNS-ów itd. W związku z kończącą się umową wybrałem się do salonu(miałem po drodze), ponarzekałem jak na polaka przystało, i dostałem lepszą ofertę(o 30% mniej niż poprzednio za to samo + kanały sportowe) z nowym urządzeniem(podobno mój był jednym z pierwszych i nie dostał update-a).

Dzisiaj przychodzi ten dzień, przychodzi monter i co słyszę? JEST MODEM + Horizon jako dekoder! Dostałem Connect Boxa z trybem bridge-a :D

Nigdy bym nie pomyślał, że to napiszę ale - UPC made my day! ()

#upc #chwale #zadowolenie #internet
  • 11
@bykubyk @TheMan wygrzebałem trochę info o starym urządzeniu :D tak spojrzałem na info o HW starego horizona a nowego który robi już tylko za dekoder i ten nowy ma niby wszystko takie samo oprócz CA ID Układu które jest sporo wyższe. Wygląda na to, że gadka o update softu to była ściema. Ale ta różnica może polegać na tym, że ten ma opcję nagrywania i dysk? Who cares xD Najważniejsze, że mam
@kjung: Pewnie tak, ale skoro działa to co się czepiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby kiedyś znikło ci to bridge, to możliwe że dostaniesz IPv6 i jeśli będzie ci to przeszkadzać, to dzwoń na infolinię żeby zdjęli. (To takie na zaś :) )
@kjung: nie ciesz sie tak. dostales modem ktory ma problem (prawdopodobnie sprzetowy) o ktorym wiadomo od ponad 1.5 roku a upc sobie nic z tym nie robi :)