Wpis z mikrobloga

Mirabelki/Mirki mam problem ze swoja panna otóż postanowiłem pójść z duchem czasu i pochwalić sie ze jestem od jakiegoś czasu szczesliwy i ustawiłem status na fejsie, ze jesteśmy razem w związku. Problem w tym, ze moja dziewczyna usunęła ten status ze swojej tablicy tłumacząc sie, ze po co inni maja o nas wiedzieć (najbliżsi znajomi i tak juz od dawna o nas wiedza) Czy to normalne? Co mam zrobić? #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #facebook
  • 24
@daro_92: w sumie to ja tez bym nie chciala oznaczania.
I nie dlatego, ze planowalabym kogos zdradzic, ze brakuje uwagi od innych - tylko nie lubie afiszowania sie zyciem prywatnym w internecie.
Co prawda nie mam tez zdjecia i nie wrzucam tam niczego, wiec to jest spojne; a zreszta maz podobnie, wiec zadne z nas nie ma problemu w takich kwestiach.

Pytanie, czy Twoja dziewczyna prowadzi profil aktywnie, czy nie; jesli
@daro_92: miałam podobne rozkminy, bo mój niebieski też miał z tym problem. zresztą wciąż ma, ale wiem, że mogę mu ufać, a kwestie mediów społecznościowych są związane tylko z niechęcią do wspomnianego wyżej afiszowania się. Po czasie podłamywania się tym i faktycznych problemów z pewnością co do nas mogę poradzić tylko tyle, że jeśli nie masz innych podstaw do obaw, to po prostu odpuść, bo nie warto się o to spinać.
@daro_92: Brzmi jak zarzutka, ale z tego co piszesz to po prostu nie chce się przyznać do związku z Tobą. Być może lubi atencję od innych bolców albo szuka w ten sposób kogoś na boku. Jeśli ukrywa się z korzystaniem z FB przy tobie to chyba jasna sprawa.