Wpis z mikrobloga

Szybka recenzja urządzenia
ROIDMI 3S

Jeżeli ktoś posiada auto bez wbudowanego w radio bluetooth polecam wydać te kilka zł
Urządzenie działa świetnie jakość dźwięku bardzo dobra !
Szybka konfiguracja przez Mi Home
Naszym zadaniem jest jedynie włączyć Bluetooth w telefonie sparować urządzenie za pomocą aplikacji i ustawić wymaganą częstotliwość w radiu ( możemy ustawić ręcznie na jakim paśmie urządzenie ma działać )

Wszystko łączy się automatycznie przy włączonym bluetooth w telefonie w momencie włączenia zasilania w aucie
Aplikacja od Roidmi sama na telefonie uruchamia Spotify

Jako bajer możemy zmieniać kolor podświetlenia wejść USB mamy 2 złącza
Muszę jeszcze pokombinować z częstotliwością aby nie zagłuszało radia

Ocena 10/10

#xiaomi #rodimi #aliexpress #chinskiecuda
  • 15
@Grzesiek1010: Również polecam, nie testowałem jeszcze w dłużej trasie, pewnie będzie trzeba zmieniać częstotliwość.
Wczoraj mi prawdopodbnie wybiło bezpiecznik od zapalniczki gdy miałem podłączony ten transmiter, w sumie to nie wiem dlaczego, mam nadzieję że po wymianie będzie wszystko działać :)

@widmo82: Ja mam 2s i 3s, chciałem przeprowadzić test, ale mam inne gniazdo i nie da się podpiąć 2s ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Grzesiek1010: @lunqes: u mnie na ios nie łączy się automatycznie z bluetooth. Za każdym razem muszę wejść ręcznie w ustawienia i go sparować. Jest to dość uciążliwe. Żona ma androida i też to tak nie działa. Winny egzemplarz?