Wpis z mikrobloga

ile zarobie, zamieszkujac we #wroclaw na lipiec oraz sierpien i pracujac w #amazon?
z tego co sie orientuje to w amazonie zarobie sie tak na oko ponad 2000 zł. ile zaplace za mieszkanie? we wakacje mniej chyba niz normalnie w ciagu roku co nie? bo obiady sa chyba w cene pracy, wiec w sumie koszty zycia beda calkiem niskie, raczej żyję oszczednie, a nie zalezaloby mi nawet zeby duzo zaoszczedzic i zarobic, ale po prostu zeby pomieszkac sobie w innym miescie bez straty finansowej
  • 13
@let_it_be: no chcialbym wyzej nieco wyzej niz akademik celowac xd eh wydawalo mi sie ze ludzi, ktorzy wynajmuja mieszkanie na cay rok i nei mieszkaja we wakacje jest duzo i ze mieszkanie w miescie przez wakacje to taniocha, wychodzi na to ze tak nie jest :/
@ehhhh: ale to tak nie działa, jak ktoś wynajmuje mieszkanie i na wakacje wraca do domu to zazwyczaj zostawia je i opłaca. Po wakacjach jest problem ze znalezieniem mieszkania.
@ehhhh: zdarzają się oferty, że ktoś wynajmuje tylko na wakacje, ale one raczej pojawiają się w połowie czerwca, kiedy ludzie się budzą i na szybkości szukają zastępstw na mieszkanie. Można wyłapać oferty z mniejszymi opłatami w wakacje, pamiętam że w tym roku sama kilka widziałam, a nie oglądałam nie wiadomo ilu ofert. I jeżeli nie zależy ci na standardzie to jak trochę posiedzisz na olxach i innych to znajdziesz kawalerkę za
@ehhhh: Jak ktoś napisał wcześniej możesz wynająć pokój za mniej więcej 600 zł albo miejsce w pokoju na przykład dwuosobowym i jeszcze taniej wyjdzie.
@ehhhh: Wroclaw kolego to taki Monachium Polski. #!$%@? sie z cenami. Kawalerka to tak za 1500zl minimum. Pokoj za 800zl. Male szanse, ze ci ktos wynajmie tylko na 2 miesiace.
@ehhhh: Trochę leci tutaj przesada. Przy lekkim szczęściu i w południowym #!$%@? możesz coś ugrać. Sam kiedyś wynajmowałem pokój za bezcen na wakacje, bo studenci chcieli sobie ciągłość najmu podtrzymać.
@Jeff: uff pocieszyles mnie, bede szukal w takim razie !
@lubiejesc: hmm dziwne w poznaniu bylo na odwrot - amazon chetnie przyjmowal ludzi na krotki okres czasu, bo im sie to oplacalo i bywaly osoby, ktore po 4 miesiacach byly bez powodu zwalniane, a na ich miejsce dawali inne