Wpis z mikrobloga

@alejandra15: Mi sie film podobal.Wiadomo ze obraz w produkcjach kinowych jest czesto przerysowany jednak pan Vega wcale nie mina sie z prawda.Co do mezczyzn wkladajacych sobie przewody do penisa to moge sie akurat wypowiedziec.Mam w rodzinie urologa ktory jest lekarzem od lat 80 i mowil juz kiedys ze jest to nagminne.Wyciaganie przewodow gwozdzi i innych rzeczy wprowadzonych do pecherza przez penisa.Nie moge zrozumiec jaka z tego przyjemnosc ale jest.
Druga sprawa to podejscie lekarzy do pacjentow,niestety tak jest.Moja kobieta miala miesniaki i krwawila.Znalazla lek ktory moze usunac miesniaki bez operacji to lekarz stwierdzil ze lekarze musza na czyms zarabiac (operacje laserowe ) i najwyzej przerwoci sie na ulicy jak zacznie mocno krwawic ale nic jej nie bedzie.Sama gra aktorska w filmie bardzo mi sie podobala poza poczatkiem filmu.Musimy pamietac ze film to jest zawsze podrasowana rzeczywistosc ,chyba ze ogladamy dokument.Kolejna kwestia slusznie poruszona przez Vege to koncerny farmaceutyczne i ich nabijanie ludzi w balona.Co rano slychac reklamy w radiu z nowymi cudownymi lekami.Tylko ze leki te lecza albo objawy albo to placebo.Byle wiecej sprzedac.Wiekszosc ludzi poszla na ten film bo myslala ze to bedzie leeka mizeria z odrobina humoru idealna dla par na wieczorny seans.Niestety film jest wulgarny ale prawdziwy.Ogolnie polecam warty obejrzenia.
  • 1