Wpis z mikrobloga

Jaki był wasz ulubiony temat z LEGO System z dzieciństwa, który najbardziej chcieliście mieć skompletowany? Ja marzyłem o RES Q z 1999 roku. Godzinami gapiłem się w katalog i wyobrażałem sobie jak się będę bawił tym wszystkim (ten poduszkowiec był boski!). Skończyłem niestety tylko z jednym zestawem :P Niech no tylko zrobią remake tego motywu (co ostatnio zdarza się w sumie dość często), to biere wszystko! :D

#lego
Matt_888 - Jaki był wasz ulubiony temat z LEGO System z dzieciństwa, który najbardzie...

źródło: comment_IZaQ3ozfZRdGQeK51IY9BU9XrAvJJE66.jpg

Pobierz
  • 25
@Matt_888: Miałem (i nadal mam :D ... bawię się nimi z dzieciakami) zestawy :
https://www.toysperiod.com/lego-6971-intergalactic-command-base-classic-space-station-p-1539.html
https://www.toysperiod.com/lego-6927-allterrain-vehicle-classic-space-lab-set-1981-p-637.html

a moim marzeniem był zawsze ten zestaw :
https://www.toysperiod.com/lego-6980-galaxy-commander-large-classic-space-ship-set-1983-p-622.html

( ͡° ͜ʖ ͡°) ... a najlepsze teraz w dobie internetów jest to, że bez problemu można dokupić zagubione czy uszkodzone klocki !!!
@Matt_888: Zasada jest prosta ;) W 99% przypadków to będzie to co akurat było na półkach/katalogach jak było się w wieku tak około 8-11 lat? :P

U mnie Piraci Seria 1, Lion Knights (znani też jako Crusaders) i M:Tron/ Blacktron.

Gapiłem się godzinami w katalog i budowałem wszystko co się dało z niego posiadając różne małe oryginalne zestawy LEGO i takie polskie podróbki złożone z samych podstawowych zwykłych klocków. Było ich
Kalais - @Matt_888: Zasada jest prosta ;) W 99% przypadków to będzie to co akurat był...

źródło: comment_Wo7WBnTRTB8Px3mWKCWkP8AELQlX1lTE.jpg

Pobierz
@robin_caraway: Widziałem, ale to nie do końca to co chcę :D Znaczy nie zrozum mnie źle, zestawy są super, jednak mocno za drogie. Ogółem moją ulubioną serią jest remake Arctic z 2014 roku. Ceny niestety są tak absurdalnie wysokie, że aż ciągle nie mogę w nie uwierzyć. Może kiedyś kupię używki, jednak spełniając swoje marzenie z dzieciństwa o skompletowaniu całego tematu koniecznie chcę klocki nieużywane. Zastanawiam się za to nad Volcano
@robin_caraway: Jungle Explorers wygląda świetnie na pudełkach, same zestawy (bez tej otoczki dżungli) już nie robią na mnie jednak aż takiego wrażenia. Ja ostatnio dostałem od dziewczyny, w żartach trochę (bo staliśmy raz w sklepie z zabawkami chyba z pół godziny na sekcji LEGO i mojemu podniecaniu się nie było końca), taki zestawik (pic rel). To przywołało wszystkie świetne wspomnienia związane z LEGO i uwolniło we mnie jakiegoś LEGO potwora, dlatego
Matt888 - @robincaraway: Jungle Explorers wygląda świetnie na pudełkach, same zestawy...

źródło: comment_ZCPfuUerIlMZORzaIg97Uv3KtCx4SEvy.jpg

Pobierz
Ja ostatnio dostałem od dziewczyny, w żartach trochę (bo staliśmy raz w sklepie z zabawkami chyba z pół godziny na sekcji LEGO i mojemu podniecaniu się nie było końca), taki zestawik (pic rel)


@Matt_888: chyba będzie żałowała swojej decyzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mi teraz brakuje zestawów z budynkami, a jak już są to kosztują fortunę