Wpis z mikrobloga

@GearBest_Polska Zapewnijcie, że nie przerobicie droższych zamówień z Priority Line na zwykłą pocztę rejestrowaną. Ludzie raportują takie przypadki. Dzisiaj 99% poczty rejestrowanej wiekszej wartości jest u nas vatowana. 50$ zwrotu nie wystarczy. To już lepiej kupić na ali jak takie zagrywki stosujecie nawet nie dając możliwości wycofania się z takiej transakcji ze zmienioną bez pytania formą wysyłki.
@mdotz Też o tym pisałem. Z PRowego punktu widzenia to absurd. Co gorsza ludzie mają zmieniany typ wysyłki z Priority Line na zwykłą rejestrowaną. Bez pytania, bez możliwości wycofania z transakcji. I tetaz kup tutaj coś droższego. Poczekasz połtora miesiąca a potem zapłacisz vat.
@GleboZgryz: usunąłem bo pomyliłem modele telefonów xD no ale bezsens pozostaje, ja na miejscu kogoś kto czeka od x tygodni i teraz widzi, że mógłby kupić taniej bym się tylko zirytował
@markomar: Fatalna praktyka. Powinni dać chociaż możliwość wycofania się z transakcji. Teraz sobie wyobraź że bierzesz mi6 za 400 baksów a Ci to puszczają zwykłą rejestrowaną. Dzisiaj to oznacza vat pewny jak w mordę strzelił. Od takiej imprezy vat + koszt odprawy to ok 120$. Czyli ten sprzęt jest efektywnie za 470 USD.
Nie rozumiem jak można nie dać konsumentowi wyboru by mógł wycofać się z transakcji która staje się dla
@GleboZgryz: dokładnie tak. Pomijając fakt, że przez prawie miesiąc od "niby" wysyłki (status "Southall"...) piszą że "your parcel is in delivery" (cytuje) :) A dzisiaj odpisują że jednak wysyłają zwykłą pocztą, i zrefundują do 50$ cła. Co ciekawe, support jeszcze dzisiaj rano mi napisał że paczka w drodze i termin dostawy będzie zachowany, a po paru godzinach zmienili zdanie :)

Tutaj nie chodzi tylko to koszty dodatkowe, ale o czas oczekiwania
@GearBest_Polska i Mireczki wiecie może czy kupon MJXB312 na drona MJX Bugs 3 będzie dostępny do końca miesiąca czy faktycznie skończy się za 3 dni tak jak pisze w Gadget Dealsach. Zależy mi na kupnie tego drona za jak najmniejsze pieniądze pod koniec miesiąca. Dzięki.