Wpis z mikrobloga

Mam od niedawna internet z Inei, 250mbs. Czy ma ktoś może problem z rozlaczajacym się internetem na kilka minut? Przewaznie gdy nowa osoba się podłączy do Wifi to internet pada na Ok 3-4 min. #poznan #inea
  • 12
@clsn2: nie mam takie problemu, u mnie tylko router potrafi się zawiesić, ale to raczej ze względu na jego wiekowość. Ile wyciągasz z tego 250 i w jakim rejonie poznania?
@clsn2: masz od nich router i z usługą instalacji? bo ja mam swój, ale skonfigurowali mi go za darmo więc nie protestowałem. Mam 70-90 przez wifi w zależności od pory dnia
@clsn2 ja również mam od nich router i od niedawna zauważałem też takie jakby rozłączenia neta ,lecz nie tylko na wifi ale również na kablu. Po chwili ładują się strony normlanie ale irytuje to mocno
Myśle, ze zgłoszę awarie, i sprawdza na nowym routerze od nich. Jak będzie sie powtarzać to zerwe umowę bo nie minęło jeszcze 14 dni od popisania. Ktoś ma jakieś doświadczenia z Netia, bo maja opcje na światłowodzie teraz.
Mam ten sam problem. Tez #poznan tylko centrum. Internet jest z cisko podłaczony do tp-linka i z tp-linka kablem do mojego lapka, niestety w takim wypadku też ciągle na chwile rozłącza. Udało Ci sie ten problem rozwiązać?