Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są tu jakieś matki? Mam mało koleżanek które maja dzieci wiec pisze tutaj, bo chce utwierdzić się w przekonaniu, ze to ja mam racje. Dzisiaj podczas rozmowy z matka powiedziałam jej (zreszta wiedziała to nie od dziś) ze Moj syn(10 miesięcy) spał jak to zazwyczaj od 20 do 7, dodałam, ze ani razu się nie budził. Na co ona wielce oburzona, ze dlaczego ja nie wstaje w nocy do niego żeby go przykryć. Ze ona nie rozumie tego, dlaczego on spi w łóżeczku w innym pokoju i ja mając miejsce (w łóżku) nie śpię razem z nim. Mało tego, dodała, ze jakby zapytała się z 15 matek czy wstają do dzieci w nocy jak te śpią żeby sprawdzić czy się nie odkryły to na pewno każda wstaje. Stwierdzała oczywiscie, ze sama się przekonam, ze zachoruje jak nie będę tak robić. Na pytanie czy mam sobie nastawiać budzik co dwie godziny żeby go sprawdzać odpowiedziała, ze powinnam tak robić. Ja pier#!$#£#!!?dole.. oczywiście moja babcia która siedziała z nia również Wielce oburzona jak ja mogę spac cała noc i nie wstać ani razu do dziecka...()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania: Żartujesz sobie chyba? Budzenie się samemu z siebie do dziecka to brzmi mega durnie. Nas syn (14mies) budzi płaczem dwa- trzy razy w nocy do teraz, więc ciesz się kobieto bo masz dużo szczęścia. :)

Protip: Dziecko potrafi sygnalizować że mu jest zimno/mokro/głodno płaczem. Więc póki się nie drze, to znaczy że nie ma się co specjalnie martwić. Nie daj się zwariować.

Protip #2: słuchanie się rad matki własnej to
@AnonimoweMirkoWyznania mam dziecko 15msc, w tej chwili przesypia całą noc, poprawiam kołdrę zanim sama się położę (dziecko idzie spać wcześniej) i tyle. Zazwyczaj rano dziecko jest odkryte bo wierci się w nocy ale jeszcze mi nie zamarzło ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli masz w domu około 21 stopni lub więcej to w zupełności wystarczy żeby dziecko spało w pajacyku ze stopami żeby mu było ciepło. Babci powiedz że