Wpis z mikrobloga

@NieWartooo: To masz blisko w hui ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zatem jeśli jesteś chętny to bez problemu sobie dojedziesz kom.miejską. Sprawdź sobie przez JakDojade czym możesz dojechać do Plazy. W razie czego pw.
@ludzik: jak wrażenia po imax'ie? się zastanawiam czy jest sens iść do imaxa czy nie wystarczy zwykła sala. Zdaje się że temu film nie zrobi dużej różnicy. Dunkirk w imaxie wgniatał w fotel a tu, zremasterowana wersja pod imax i z plusów to piszą o 26% więcej obrazu
@azer: Jebłem się i był to zwykły ;D Ale powiem Ci, że to film też skupiony na lokacjach/widokach oraz dźwięku. Brałbym imaxa jak nic.
A ogólnie jestem bardzo zadowolony. Nie jest to taka ciągła #!$%@? jak to często teraz bywa- gdzie widz ledwo nadąża za tym co się dzieje jest przez 1,5 bombardowany efektami. Tutaj taka długość filmu jest mocno na plus. Masz czas na pomyślenie np. w trakcie gdy bohater
@ludzik: dzieki za odp, jak zwykły to polecam z mojej strony grupon na multikino i sala platynowa. Fajnie się ogląda i cena spoko, bez różnicy jaki to dzień tygodnia.