Wpis z mikrobloga

#ios #iphone
jak dla użytkownika, który jest z iOS od 2008 roku - iOS11 to największe gwono jakie wydano!
Stabilnością i niezawodnością upadło do androida z mid segmentu.
Skrót wifi (totalne odejście od prostego rozumienia ikon za czasów Jobsa-wtf?!), blokujące się aplikacje, błędy w takim miejscu jak pisanie wiadomości - obrócenie ekranu potrafi trwale usunąć klawiaturę.
Zamykanie aplikacji, działa wolniej niż poprzednio (fizycznie trzeba się więcej namachać) do tego dość często się baguje. Przesyłanie kontaktu przez iMessage potrafi się zawiesić (to aż takie trudne?-iOS 7 na starym iPhonie 4 - działał tu bez zarzutów - dziś ustawiałem jednego IP4 i miałem okazje się przekonać że to działa w 100%).
Zdarzają się 'zamrożenia' ekranu - gdzie tylko twardy reset pomaga i wiele, wiele innych.
Błędy napotkane w obecnym sofcie nigdy nie powinny mieć miejsca - nie w jabłkach, gdzie się jednak 'dopłacało' niejako do prostoty i niezawodności - tego już nie ma!
Jeśli jesteś na iOS10 i nie masz potrzeby szybko przechodzić na 11 - zostań gdzie jesteś i czekaj na następne uaktualnienia do 11.
  • 15
@Lurriel: Dwóch kumpli z roboty ma 6s, oboje zaktualizowali do iOS 11. Jednemu system działa jak marzenie, nawet przyśpieszył względem iOS 10.3.3, natomiast drugiemu tak się tnie, że czasami dorównuje do mojego Redmi Note 2 :D