Wpis z mikrobloga

Witajcie, mam problem z Xiaomi Mi Box 4k, otóż obraz nie jest ciągle płynny co jakiś czas są takie przycinki jak by procek wtedy łapał z 100%, android jest najnowszy, dzieje się tak na wszystkich apkach m.in ipla, player, KODI IPTV, wina leży 100% po jego stronie, bo TV daje radę sobie sam z Smart TV tam już wszystko ładnie śmiga na player jak porównuję, niby zabawka za 300zł+ i powinno być dobrze, ale nie jest...miał ktoś z was taki problem?
Dawałem różne rozdziałki od 720p60hz aż do 4k60hz bo owe TV obsługuje.

#xiaomi #mibox #android #4k #pytanie #kodi
daaniel121 - Witajcie, mam problem z Xiaomi Mi Box 4k, otóż obraz nie jest ciągle pły...

źródło: comment_muEiZgAwECNNSSlRoqne8UOOkNcTWSoQ.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: spróbuję nagrać, lecz nie wiem czy kamera będzie to widziała, łączę się 2.4Ghz, łącze daje radę 20Mbps i nie widać, że to jest wina buferowania.
Jak łącze faktycznie nie daje mi tutaj rady jak coś innego robię to obraz się całkiem zatrzymuje na 1-2s albo dłużej i buferuje. A normalnie to mam ciągłość i są takie zamułki obrazu co jakiś czas.

Ale na wszelki wypadek sprawdzę jeszcze bliższy router +
  • Odpowiedz
@em_em: KODI tam też miałem ustawione żeby sam sobie ustawiał częstotliwość odświeżania, po wyłączeniu tej opcji też coś pomogło.

A masz może coś ciekawszego od kodi?
  • Odpowiedz