Wpis z mikrobloga

@kuba130000 @n_____S @AliPaczka
Zapowiada się śmierć PriorityLine dla GB
Nie chcą już wcale z tej opcji korzystać.
Czekam właśnie na odwołanie i zwroty środków za zakupów bo nie chcą ta poczta wysłać. Polecają DHL ale sami piszą, za mogą być dodatkowe koszta.... Aha dzięki.

Wydaje mi się, że celnicy teraz każdy kontener z logo GB do UK trzepią tak mocno, że mali przyjaciele nie nadążają płacić vatu/cla i woła zrezygnować z tej
@n_____S @Andczej
Może przesadzam ;-/
Ale jakoś dziwnie to wygląda.
Nie chcą mi wysłać paczki moim wyborem za który zapaliłem to nie jest dziwne ;-) ?
Mam a drodze jeszcze 3 inne w PL i na razie stoją jakoś od 22.09 bez zmian. Może ograniczą na jakiś czas albo jak piszecie z pominięciem DPDPUK1?
@Andczej nooo proponując, że weź dopłać pan 10$ i możesz liczyć na dodatkowe koszta ale paczkę masz pan za około 3-7 dni roboczych ;-) tylko, za zakup wyjdzie wtedy drożej niż w sklepie na miejscu

Kurde długo trwa zwrot środków na PayPal bo coś po napisaniu im odpowiedzi (10min po ich wiadomości) iż wolę zwrot kasy jak nie chcą mi wysłać PL to temat ucichł.
@Andczej pop kurde ;-) poprosiłem o zwrot na PP - nie wiem jak to zinterpretują. A faktycznie płaciłem karta podpięta do PP. Ale fajnie jak by odpisał spoko oddajemy kasę weź idź sobie ;-)