Wpis z mikrobloga

@rudolf: ja grywam okazyjnie, ale w walce jestem raczej słaby. Na razie to sobie pomalutku zbieram kasę na doposażenie swojej Cobry, albo kupienie czegoś lepszego...
@rudolf: ale oni się pojawiają już wszędzie, czy też w konkretnych regionach? Bo wiem, że Plejadach. A co do TWH - jak się tam przyłączysz, to wtedy poznasz, co to ciśnienie. Mnie wyrzucili, bo się nie stawiałem na ich „narady” na forum. No chyba że się teraz zmieniło to podejście. TWH zdecydowanie nie są grupą casualowych graczy, wprost przeciwnie.
@OSH1980: No widzisz, dobrze, że mówisz. W takim razie odpuszczam, ja w grze nie potrzebuję dodatkowego ciśnienia :)

Nie pojawiają się wszędzie - ale jest dużo łatwiej ich spotkać, szczególnie, jak namierzysz USS typu Non-Human Signal Source.
Ale z tego, co słyszę, to powoli się rozprzestrzeniają...
@rudolf: to nie w tym rzecz: w tej grupie gracze nie atakują się wzajemnie. Takie tam panują zasady. Nie będziesz mieć problemów z piratami, grieferami czy gankerami. Można spokojnie sobie eksplorować i handlować. Myślę, że dla Ciebie to będzie idealna grupa. A jeżeli mimo wszystko chciałbyś trochę adrenaliny - sa odpowiednie Conflict Zone, gdzie można sobie powalczyć dla rozrywki. Ale generalna zasada: PvE, a nie PvP. I tam nikt Cię nie
@OSH1980 zmieniło się podejście w TWH u obecnie nie ma ciśnienia na nic. Jasne, są eventy, wspólne latanie, treningi pvp, ale żadnego przymusu na pewno nie ma. Jak nie chcesz to robisz swoje i tyle. Oczywiście są hardkorowcy oddani tej grze, poświęcający jej mnóstwo czasu, ale nie wywierają żadnej presji na każuali. Sam gram po swojemu i nie spotkałem się z żadną formą nacisków. Tak że @rudolf nie zrażaj się. Jest tam
@OSH1980 z tymi gankerami to też tak nie do końca. Są tacy ludzie i czerpią tego radochę. To, że ich nie spotkasz nie znaczy,że ich nie ma. Nowe skrzydło Renegaci - odprysk TWH i obecnie najwięksi prześladowcy. Tym się właśnie zajmują
@rudolf: domyśliłem się jeśli chodzi o filmiki, a powiedz jeśli chodzi o granie solo np to leją takich czy da się grać samemu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) (bo w eve się nie da to wiem) i wersja normalna różni się coś od steamowej ?
@Kaiborr: co masz na myśli pytając o „lanie”? Jeżeli pytasz o to, czy jest PvP - tak jest. I są ludzie, których jedynym celem jest uprzykrzanie życia innym graczom (tacy psychopaci). Lekarstwem na to jest np. latanie w grupach jak Mobius, gdzie zabronione jest atakowanie graczy (poza Conflict Zone). Wersja steamowa od normalnej różni się tym, że trzeba mieć Steama. Na szczęście E: D Steama nie wymaga.