Wpis z mikrobloga

@Trollsky: Nie mialem pojecia wczesniej o istenieniu takiego programu, dopiero po Twoich wpisach. Obejrzalem urywki 1 sezonu ale wydaje sie mega ciekawy, chyba obejrze wszystkie xD Jednakze mam tkie pytanie i od razu przepraszam bo nie znam tego programu ale jak wyglada jego formula? Przewinalem sobie 2 pierwsze odcinki 1 sezonu i w obu byli rozni ludzie- kazdy odcinek to ini ludzie, i kazdy odcinek konczy sie jakims zwyciezca? Czy tutaj
@Zielony_Bazant: > > Nie mialem pojecia wczesniej o istenieniu takiego programu, dopiero po Twoich wpisach. Obejrzalem urywki 1 sezonu ale wydaje sie mega ciekawy, chyba obejrze wszystkie xD Jednakze mam tkie pytanie i od razu przepraszam bo nie znam tego programu ale jak wyglada jego formula? Przewinalem sobie 2 pierwsze odcinki 1 sezonu i w obu byli rozni ludzie- kazdy odcinek to ini ludzie, i kazdy odcinek konczy sie jakims zwyciezca?
@Trollsky: zaimponowałeś mi dystansem do siebie podczas programu, szkoda mi Francuza bo był mega przyjemny i 3małem za niego kciuki. Gdy padł werdykt o opuszczeniu przez Ciebie programu widać było że ciężko to przyjmujesz. Zwróciłem uwagę że z nikim się nie pożegnałeś ani nie życzyles powodzenia. Nerwy czy jak się domyślam po prostu zostało to tak zmontowane?
@Cenzur: Dzieki, dystans do siebie jest kluczowy jak sie ma taki wygląd bo jak sam sie zaorasz to przeciwnik nie wie jak zareagowac :) Spodziewalem sie ze odpadne , bylem tego pewien bo to wygladalo tak ze jak powiedzieli o peknieciu to minely jeszcze z 2 godziny zanim bylo nagrywane odeslanie mnie do domu wiec juz wiedzialem. Pozegnalem sie z chlopakami i z jury, zrobili sobie ze mna zdjecie co zdarzylo
@Trollsky:
1. czy program nagrywany był w piwnicy?
2. przy przedstwianiu uczestnika ciezko oddychaleś xd, to z emocji, czy bardziej Helena mam zawał
3. ktoś podsunął we wpisie pomysł na warsztaty z kowalstwa, myslę że powinieneś wziąć to pod uwagę
4. czy to pęknięcie to wina materiału, czy raczej nastąpiło po włożeniu stali do hartowania/schładzania
bardzo podoba mi się Twoja pasja, bo patrząc na tych 2 kolesi (usa, arg?) to u