Wpis z mikrobloga

Ogólnie w USD Fifa wychodzi sporo taniej, jeżeli zmienie region na US - kupię gift card np. z cdkeys na USD to będzie wszystko okej? Tylko to, że będę miał po angielsku.
I 2. pytanie j. polski z jakimi innymi występuje? Może np. kupię czeską wersje, która może wypada taniej i tam też będzie j.pol.
#fifa18 #xboxone
  • 9
@Mato: teraz sprawdzam ceny na xboxa to w sumie opłaca się tylko wersję na US albo UK, w EUR i koronach czeskich drożej niż w PLN
Ale czy mogę zmienić region na US, kupić gift cardy na cdkeys, kupić grę, powrócić na region PL i wszystko będzie ok?
@alfonsy: Dobre pytanie, ja niestety wiem tyle co Ty w tym temacie bo sam zacząłem się zastanawiać jak po taniości to ogarnąc, ae to nie takie proste
@pazdzioch564: a masz jakieś potwierdzenei tego? Bo nie wydaje mi się, że tak jest z Fifą. Np. sama wersja:
Region: Worldwide
Language: English, French, German, Italian, Spanish - ma tylko te języki wymienione
a masz jakieś potwierdzenei tego? Bo nie wydaje mi się, że tak jest z Fifą. Np. sama wersja:

Region: Worldwide

Language: English, French, German, Italian, Spanish - ma tylko te języki wymienione


@alfonsy: raczej będzie PL, wiele gier kupowałem w UK, US, DE, GB, RUS itd
jeśli gra miała PL, to i miałem i ja.
Jedynym wyjątkiem są gry od bethesda, tutaj jest problem
dla pewności zapytaj tutaj https://xboxforum.pl/
pewnie ktoś