Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki zachciało mi się kupić w #gearbest żarówki od #xiaomi , kupiłem Xiaomi Philips Bulb i Xiaomi Yeelight Color (w drodze jeszcze oczyszczacz). Jak to zgrać w 1 aplikacji?
- yeelight miałem podłączone w MiHome serwer Singapur (jak wybierałem USA to nie chciało mi połączyć z WiFi), działa też dobrze i ma więcej opcji w aplikacji yeelight
- Philips nie wykrywa w yeelight, w MiHome wykrywa tylko jak wybieram serwer pierwsze krzaczki z listy, ale na tym serwerze aplikacja ma pełno chińskich śmieci (jakiś sklep i inne reklamy)
Co powinienem wgrać/wybrać żeby najlepiej to połączyć w 1 miejscu? Jest jakiś ratunek żeby nie męczyć oczu nadmiarem chińskiego w MiHome?
  • 8
@robert83 robisz tak:
- wywal wszystko z mi home,
- region zmień na mainland China,
- dodaj żarówki do mi home jeszcze raz.

Ja używam tylko mainland China I mam wszystkie trzy rodzaje żarówek i wszystkie śmigają.
@robert83 a co do chińskiego ustawiasz na sztywno język angielski bo mają Polski to co nie przetłumaczone idzie w chińskim. Philips jeszcze nie ma pełnego tłumaczenia na angielski przy scenach na przykład.
@kruprz: czyli mam najpierw się pologować do aplikacji i po odpinać żarówki (żarówkę yeelight wiem jak zresetować, w philipsie jeszcze nie odkryłem), wyczyścić aplikację i zacząć od nowa? jutro wieczorem będę z tym dalej walczył