Wpis z mikrobloga

#rozowepaski
Byłyby jeszcze jakieś chętne różowe na bycie beta czytelniczkami mojej książki? Niebieskich już nadreprezentacja, więc przyjmuje tylko różowe.

Książka jest o spadkobierczyni fortuny, która wychowywała się w szkołach z internatem itd. Po tym jak jej rodzice zostają zamordowani, przyjeżdża do domu, by zająć się firmą i majątkiem. Tylko, że dziewczyna ma 18 lat i biznesy jej nie w głowie. Wujek oferuje, że na razie on zajmie się nudnymi rzeczami, a ona będzie mogła spokojnie poznać nowy świat bogatych i zblazowanych ludzi. Dziewczynie towarzyszy jej osobisty ochroniarz, starszy od niej o 15 lat, w którym ona #!$%@? się od jakiegoś czasu. Kto i jakie sekrety skrywa? Tego dowiecie się z mojej książki :D

Romans/erotyka z elementami dramatu i drugoplanowym wątkiem gejowskim. Pisane po angielsku. Chętne piszcie na pw, co lubicie czytać/oglądać i wasz level

A poza tym, @Toniezarzutka @kaosha @Bhilobun @Dede18 @xmissbordo @GrumpyTheCat @sehuniasta @GrammarNazi @IamHater - wciąż chętni?

#ksiazki #tworczoscwlasna
  • 20
Przeoczyłem coś, czy to nowy spoiler fabularny? :D


@IamHater: trochę spoiler, ale raczej informacja, bo wiem, że to dość kontrowersyjny temat, stąd wole uprzedzić, żeby mnie później nie obrzucano cegłami :D

będzie tort, szampan i uroczyste odczytanie pierwszego rozdziału?


@Dede18: niee, to pierwsza wersja, jeszcze pewnie sucha i marna
uroczyście będzie kilka wersji później ( ͡° ͜ʖ ͡°)