Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do osób po 25 roku życia, którzy nigdy z nikim się nie zwiazali.

Czy gdyby teraz trafiła by sie wam dziewczyna 4/10 ktora bylaby wami zainteresowana to w akcie desperacji zdecydowalibyscie sie na związek z nia mimo ze niespecjalnje was pociaga? I pytabie do kobiet, czy 4/10 chłopak ktory jest pierwszym w waszym zyciu wykazujacy zainteresowanie wami ma szanse nawet na krotki zwiazek?

#rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 24
AgresywnyEskimos: Ja byłem młodszy, gdy poznałem dziewczynę wg mnie wtedy z twarzy 6/10, z ciała 3/10 (nadwaga, nie była otyła, ale nadwaga). Byłem długo sam, dałem jej szansę, bo stwierdziłem, że nie będę choojem, była super z charakteru. I to była najlepsza decyzja mojego życia, bo w międzyczasie schudła i zrobiła się z ciała 8/10, twarz teraz też już 8-9/10, a do tego ten cudowny charakter. Moja żona od 2 lat
RudaProgramistka: mirekhere - chciałbym wierzyć że bym odmówił jeśli dziewczyna byłaby nie w moim typie, ale nie wiem co by było gdybym naprawdę był zdesperowany. Na dzień dzisiejszy bym olał bo wolę być sam niż z kimś kto do mnie nie pasuje (kończę 25lvl w tym roku, kisless virgin). Sam kiedyś miałem zadać takie pytanie na anonimowych bo czasem mam wrażenie że jak będę tak wybrzydzał to zostanę sam jak