Wpis z mikrobloga

Mój OPO jest hory. Po małym upadku nagle mam niesamowite problemy z zasięgiem. Tam gdzie był super, jest #!$%@?. Tam gdzie byl słaby, nie ma go w ogóle. Formaty, resety nie pomagają. Antena do wymiany? Gdzieś czytałem, że może to być również problem z płytą główną. Nie potrzebuję lepszego telefonu, bardzo sobie chwalę ten i gdyby nie problem z tym zasięgiem nawet bym się nie zastanawiał nad zmianą.. #!$%@?ć czy naprawiać?
#oneplus #oneplusone #telefony #android
  • 21
@TrueSlav: Teraz wchodzi ten Mi A1 i czytałem, że ma być całkiem spoko jak na swoją cene. Budżet max do 1500 bo nie potrzebuję jakiegoś super mega telefonu (im bliżej do 1k tym lepiej) ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kreiws wymianiłem właśnie OPO na Xiaomi. Głównie przez słabą baterię i aparat który mógłby być lepszy, ruchome gniazdo ładowania przyspieszyło decyzję.

Wziąłem Mi 5x lub jeśli wolisz A1. Głównie przez niezły aparat i dobre recenzje przy niskiej cenie.
@Amfidiusz: @TrueSlav: Cholera nie znam się na tych Xiaomi kompletnie, ta mnogość modeli, oznaczeń mnie przeraża. Czytałem o tym A1, ktoś tu na Mirko chwalił Mi5s plus, Ty teraz Mi 5x. Ja #!$%@?, czym one się różnią?
@kreiws: jakiego aparatu oczekujesz, ile pamięci wewnętrznej, jaka bateria i jaki ekran ma mieć telefon. Zawęź poszukiwania do tych parametrów i będzie mozna łatwiej coś ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TrueSlav: Będę szczery, sam nie jestem w stanie określić czego bym oczekiwał. OPO był dla mnie idealny, niczego mi w tym telefonie nie brakowało. Wielkość ekranu ok, 64gb pamięci, aparat dupy nie urywał ale był ok. Wiem, ciężko mi pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kreiws: a wyszedł już? Ten snapdragon 625 jakoś mi nie pasuje jak na telefon z roku 2017. A co do czystego androida i miui - wydaje mi się, że miui jest o tyle lepszy że jest on aktualizowany znacznie częściej niż czyścioch co przemawia na jego korzyść