Wpis z mikrobloga

@mrbarry przesyłka z 28.08 nadal oczekuje w UK
Mirki z @GearBest_Polska już ostatnio wyjaśniali, że nasz kontener celna w UK przejęła i ostro ich trzepią. Ale już kilka przesyłek się uwolniło i zaczynają ruszać. Myślę, że nasze w przyszłym tygodniu też pójdą...
Aaa i też dostałem te ich 50pkt
@mrbarry nie. Ktoś miał pączki z tego naszego kontenera pomiędzy 28.08 a 04.09 - teraz na prawdę nie jestem w stanie się doszukać... Sam już ręce rozkładam bo czekam na zegarek prawie miesiąc
@mrbarry: hehe, śmieszny jesteś.
- dostałem maila z przeprosinami ze opóźnienie, jak wszyscy, których ten problem dotyczy
- zamówienie złożyłem 4.09 (wg Gearbest: Order date : Sep 04, 2017 03:47:53 AM)
- pierwszy wpis z trackingu również 4.09, godzina 23:40 naszego czasu
- ludzie, którzy zamawiali np. 7.09 już mają paczki u siebie @Jacobi

nie biorę go pod uwagę


( ͡° ͜ʖ ͡°)
ludzie, którzy zamawiali np. 7.09 już mają paczki u siebie

@nieteczasy2: I się nie dziwię, że już mają. kolego wyżej wyraźnie napisałem, że problem dotyczy do 04.09 (zapewne do którejś godziny, twoja 23:40, kolejny status 05/09 się po prostu nie załapała na felerny kontener). Wiesz oficjalnie gearbest pisze o opóźnieniach przesyłek od 01/09 do 07/09, nic nie wspominając o przesyłkach z sierpnia. A moja jest z sirepnia
I tak nadal nie
@mrbarry: się upierasz przy swoim w ogóle nie biorąc pod uwagę moich spostrzeżeń. Zapewne dziś/w poniedziałek ruszy cała reszta paczek.
Zresztą nieważne, dobrze że moja paczka mimo małego opóźnienia już leci do mnie.