Wpis z mikrobloga

Według niemieckich stron, i polskich które głównie na niemieckie strony przekierowują ..
Są to najświeższe dodatki usprawniające grę Gothic 3. Instalacja kolejno:

- Gothic 3
- Community Patch 1.75.14 LINK
- 1.75 Update Pack 1.04 LINK
- Quest Pack 4.2 PL LINK (tylko do niemieckiej wersji: QP 4.2 + QP 4.2 Update)
- Content Mod 3.1 LINK
- Clean Up 0.8 spolszczony LINK (na niemieckich stronach jest już wersja 0.91)

#gothic3 #gothic #gry #pcmasterrace

Pobierz
źródło: comment_9gDndsCwDhVNfVEfTc3DAAHUTLxYEhdi.jpg
  • 21
@rukh: fajnie fajnie, tylko czy po takim czasie jest sens wracać do tej gry? Ograłem G3 ze 2 razy już dawno temu, walka tak samo dalej będzie kijowa, jedyne co tylko dojdzie do listy rozczarowań to przestarzała, brzydka grafika i koślawa, drewniana i zbugowana animacja. Nie zrozum mnie źle- gra była fajna, to super, że nadal znajduje się grupa oddanych fanów, którzy robią poprawki, ale to już niestety nie jest ten
@rukh: Żadna ilość poprawek do systemu walki i silnika graficznego nie naprawi niestety skopanego świata, nudnej fabuły, bezpłciowych postaci, i zadań rodem z pierwszego lepszego mmorpg. A szkoda...

@Sad_Statue: Sam instalowałem to wszystko dzisiaj, z CleanUp nie skorzystałem. Spostrzegłem się, że służy m.in. do dekompresji tekstur i takie tam, by nowe części planszy się szybciej wczytywały. Dokładna instrukcja była w języku niemieckim. Troszkę niebezpieczne narzędzie.
@Sqn121: Dlatego lepiej jest początkowo grać mieczykami, a ewentualnie później na magie się przesiąść.
W zasadzie tak skończyłem grę, mając dużo siły i ogarnięte miecze oraz kulą ognia od końcówki gry :D
ODNOŚNIE MODA Content Mod 3.1 !!!
Podczas instalacji wybieramy, czy chcemy mieć nowe tekstury przypominające kolorystycznie te z Gothic 2. I pamiętamy, nie zaznaczamy opcji dubbingu, nawet generowany automatycznie dubbing niemiecki jest beznadziejny!
Można również zaznaczać opcje, jak nowe modele zwierząt (np. by ścierwojad nie był różowy), nowe tekstury postaci (assasyni nie są fioletowi, a żółci), najlepiej zachować sobie oryginalną twarz z Gothic 3 (z moda jest dziwaczna), odznaczyć opcję trudniejszej rozgrywki