Wpis z mikrobloga

@flashing_lights: a właśnie, jeszcze słyszałem, że jedynka niedługo ma dostać jakiś remaster, zainteresuj się tematem.

zależy, jak masz wolne 3 stówki to jest sens, PRAWDZIWI fani platynują wszystkie części


@Brozyn: brakuje mi tylko demon soulsów właśnie :/ Wszystkie części na 100%, z dwójki mam nawet dwie platyny, z ps3 i ps4. Muszę do tego przysiąść, jak chcę być PRAWDZIWYM fanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
słyszałem, że jedynka niedługo ma dostać jakiś remaster


@Jorzi: nic na ten temat nie wiadomo, oprócz tego, że gracze by chcieli i piszą o tym na forach..
zależy jaki masz komputer, to można odpalić i grać w Demon's Souls na PC.
@flashing_lights ja kupilem ps4 z mysla o ds3 ;)) niestety gra z butow nie wywala tak jak sie tego spodziewalem.

Pamietaj ze kazde kolejne soulsy nie sa juz tak ekscytujace. Dla mnie jedynka jest najlepsza i jest arcydzielem ale to byla moja pierwsza gra z serii. Rownie dobrze moge sobie wyobrazic, ze zaczynalem od ds3 i jedynka jest juz tylko "spoko".
@TomaszObyJakis: Zdecydowałem, że zaryzykuję. Mam ps3 ale uszkodzoną, wentylator wyje jak odkurzacz i konsola wylacza sie po ok.20min. Okazało się, że pracuje ze mną koleś, który twierdzi że mi ją przywróci do życia, więc być może w poniedziałek zacznę przygodę :) Tymczasem wracam do Yarhnam...