Wpis z mikrobloga

Witam
Czy któryś z mirkow korzystał z dofinansowania na rozpoczecie wlasnej dzialalnosci w ostatnim czasie. Szukam firmy fundacji w powiecie kieleckim, która by mi pomogła. Niestety do większości znalezionych się nie kwaliwikuje (brak orzeczenia, wiek przed 30, wykształcenie wyższe, nie byłem bezrobotnym(może w okresie między licbaza a studiami). Niestety aby więcej zarabiać muszę założyć własną działalność, do okoła mnie znajomi którzy nie skończyli studiów albo nie chcieli pracować po zakładali 'firemki'(mycie dywanów, sklep markowymi ciuchami itp.) i teraz przez dwa lata 22k-35k dostaną z unii, a człowiek chce zainwestować kupić trochę sprzętu, ponieważ nie może.
#wlasnafirma #wlasnadzialalnosc #dofinansowania #kielce #swietokrzyskie #niewiemjaktootagowac
  • 14
@goferek: I taka osoba przewaznie nie wykaże dochodu z działalności, a ktoś z perspektywami zwróciłby to vacie w dochodów ce w przeciągu dwóch lat do budżetu
@musol jeżeli faktycznie poważnie podchodzisz do tematu to mogę Ci dać kontakt do człowieka co pomaga w przejściu tego całego procesu. Nie mówię tu o pisaniu za ciebie biznesplanu za pieniądze żeby było jasne :)