Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mam dla was odcinek z grudnia 2000 roku. Z góry przepraszam za jakość nagrania, ale początek kasety z nagraniem był w fatalnym stanie, a że dźwięk na tym nie ucierpiał - to postanowiłem tego nie ucinać. Magia VHS ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zakłócenia ustępują w 13 minucie. W odcinku mówiono o zabójstwie staruszki z Krosna Odrzańskiego, o napadach na staruszki w Chorzowie, ujęto sprawców napadu na kantor w Świebodzicach i nadano komunikat o osobie NN. Było także o rozbójniku napadajacym na kierowców, ale o tej sprawie więcej za 3 dni. W ramach rekompensaty wrzucam wam także niepełny ostatni odcinek wyemitowany w roku 2000. Link do niego macie tutaj.
Wołam plusujących i komentujących ostatni wpis z odcinkiem.
#mk997

  • 35
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (183)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @tokontojestpowazne @Borys125 @rissah @mfek00 @SanteSimon @manualnyautomat @SzalonyAndrzej @tekon @myownsummer @taktoto @zieluch @AzmeigT @StarySkuter @Kronkin @bambo @cajar @PepeXD @czipsycebulowe @RychuAstlej @8tab
@Deba: mocna, ale najbardziej w psychice utkwiło mi zdjęcie uciętej głowy listonosza, którą znaleziono w Wiśle w 2002 roku, do tej pory się tego zdjęcia boję, a trochę już takich zdjęć widziałem
@maxciekpl: Sprawa gwałciciela z Wrocławia, który atakował kobiety w odludnych miejscach grożąc bronią, w rejonie łąk i zarośli nad Odrą. W internetowym archiwum 997 zamieścili mapkę z miejscami jego ataków i gdy ją kiedyś zobaczyłem, to aż mnie zmroziło - gość atakował w miejscach, w których bywałem za dzieciaka wielokrotnie (na rowerze np.), a szczerze przyznam, że jakoś umknęła mi w tamtych latach (99/00) ta akcja, może rodzice nie chcieli mnie
@myownsummer nie mam przypadkiem tego odcinka na kanale? Bo coś kojarzę tą sprawę. Być może mój kolega na swojej stronie tą sprawę opisywał. Albo ta sprawa była w Telewizyjnym Biurze Śledczym. Jak coś znajdę to dam ci znać.
@maxciekpl: Z tego co mi wiadomo, to nie. Regularnie sprawdzałem wszystko co wrzucałeś na kanał (nawet teraz sprawdziłem dla pewności) i niestety tego odcinka nie ma. Postaram się poszukać jeszcze czegoś w internecie na własną rękę. Dzięki!