Wpis z mikrobloga

iOS 11 na szybko:

- thanks apple za ubicie telefonów z 1GB ramu (iphone 6 ledwo zipie) podejrzewam więc, ze 5s pewnie tez.
- thanks apple, że myślisz, że jestem ślepą kozą i musisz mi podpisywać ogromną czcionką wiadomości, ustawienia, połączenia, ulubione, pogrubiać listę kontaktów i ostatnie połączenia - serio? Kto się tam deisgnem zajmuje xD (tak, wiem kto)
- bateria bez zmian
- ja tam widzę klatkowanie animacji (nawet przy przewijaniu pulpitów)
- aplikacje po ponownym uruchomieniu doczytują się, choć nie są zabijane w tle (1gb ramu jak widać za mało)
+ touch ID działa jakby szybciej
- mój boże - wygląd dialera -,-
+ z 2gb wolnego miejsca zrobiło się nagle prawie 4gb.
- belka powiadomień z tapetą i godziną ssie pałkę na odblokowanym telefonie.
- fucklogic, że w iP6 nie mogę robić live-photo ale mogę podczas rozmowy na facetime xD

+ nowa opcja screenów jest spoko w sumie

podsumowując: pokrzyczą, pojęczą i po rewolucji, pewnie i tak będę używał, bo nie widzę alternatywy na chwilę obecną, ale gdyby ktoś dalej wahał się z aktualizacją to przy 5s/6 polecam poczekać i poczytać więcej recenzji. Macie pytania to śmiało.

#apple #ios #iphone
  • 24
@miiihau: dziwne. Ja wgrałem dzisiaj ios11 na iPada air który ma już pierdyliard lat i chyba 1gb ramu. System nie zamulil a powiększył możliwości tego sprzętu dwukrotnie.
@kubasruba: w ogole Ci 6 nie doczytuje aplikacji? Dziala wszyskto instant?

Znając moje lenistwo to pewnie doczekam do pierwszej aktualizacji mniejszej i jak nic sie nie zmieni to bede walczył ;-)
@kubasruba: miałem juz kilka iPhonów i z doświadczenia wiem, ze nawet jak mi cos nie gadało tak jak powinno to wrzucałem na świeżo z ipsw i nie było różnicy i tak xD dopiero jak wychodził kolejny update to było lepiej. ;-)