Wpis z mikrobloga

#zlapgrafficiarza #dziekujewykop #wykoppomaga #dziekuje #podziekowaniadlawykopu #chwalesie

Ta akcja przynosi efekty, zgłosił się do mnie prawdopodobnie jeden z chłystków którzy pomazali mi elewację lub przynajmniej należy do tej grupy. Już po gadce dało się wyczuć, że niezbyt inteligentna jest to istota.

Przypadkowo nalegał na spotkanie twarzą w twarz - jakbym dał się wywabić to pewnie miałbym problemy nie tylko z elewacją ale i chodzeniem.

A teraz najlepsze że nalegał na cyt. dżentelmeński sposób rozwiązania tej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potem jak mu nie wyszło wywabienie mnie to stracił nerwy i już się nawet nie krygował ze swoim tchórzostwem i wyszło szydło z worka :)

W odwecie mam mieć pomazaną elewację, bo zobaczył ją w tym ogłoszeniu które dałem w niedzielę (szkoda że ten łoś nie doczytał że to zdjęcie pochodzi z ulicy Lubartowskiej i dotyczy jakiegoś lokalu użytkowego, co widać po naklejkach na szybie).
kozodoj_lelek - #zlapgrafficiarza #dziekujewykop #wykoppomaga #dziekuje #podziekowani...

źródło: comment_4IJ4crhbdJLTa32tOwjYbFrPs614EAjT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz