Wpis z mikrobloga

@rukh: Ok, jestem leśnym dziadkiem, nie rozumiem. Co te piktogramy oznaczają? Dla mnie to stop, odtwarzanie do tyłu i nagrywanie:D Ostatniego smartfona miałem w 2012 i nie kojarzę tych symboli. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rdy: @Chudzinx: @rukh: ja w prywatnym mam z lewej, a w służbowym po prawym i nie wiem jak ale nie myli mi się to nigdy, niezależnie od tego którego akurat używam.
Na początku się myliłem, ale po chwili było ok, jednak ludzki umysł to cwana bestia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Philopolemus_Fronius: Jak zwykł mawiać znany filozof i matematyk rafonixus "ty no nie wiem jak tam twoja szmaciura zrogowaciała #!$%@? niedźwiedzica co się #!$%@? pod mostem za wojaka serio i siada #!$%@? na butle od wanisza i #!$%@?ę pijaną w taczce wozili po osiedlu wiesz o co chodzi ? mnie nie przegadasz bo mi spermę z pały zjadasz"
  • Odpowiedz
@rdy: Jak miałem telefon z małym ekranem to mi się nawet dobrze obsługiwało z przyciskiem cofania po lewej. Jak kupiłem telefon z 5calowym ekranem to musiałem zamienić na lewą stronę bo jedną ręką nie dało się tego normalnie obsługiwać. Telefon z ręki prawie wypadał.
  • Odpowiedz