Wpis z mikrobloga

#gearbest #europe #registered #austria #wieden #tranzyt
Witam wszystkich? czy tylko ja mam problem z przesyłką z gearbest niedotyczącą mi5?
Zamówiłem już dość dawno paczkę, jest napisane, że dotarła do austrii a po kontakcie z australijskim przewoźnikiem mówią, że nie mają takiej paczki... Na live czacie na girbeście mówią, że deadline już minął i mam pisać ticketa którego już pisałem z 5 dni temu w którym kazali mi poczekać bo skontaktują się z przewoźnikiem :d Dziś napisałem do nich znowu ale znająć ich zaproponują mi zwrot 70% na gb wallet xD
Zakładać spór na paypal czy jeszcze czekać? jest już ponad miesiąć na bank od czasu wysyłki
  • 13
Jakiś czas temu było tu głośno o tej formie formie wysyłki. Przesyłka zaginęła, nawet nie czekaj tylko rób roszczenie na pp. Z gb nie ma co gadać, ja czekałem ponad 2 miesiące od wysyłki.
@Jacobi Spór założony, ile dni trwa zwrot kasy?
Warto w ogóle kupować coś na gearbest dochodzi cokolwiek xd bo ceny mają dobre...
i i i jak już mam założony spór to gdzie są wiadomości zwrotne od gb?
założyłem spór i wczoraj gadałem z paypalem i przekształcili to od razu w roszczenie. Gearbest zaproponował 50% zwrotu bo nie kupiłem ubezpieczenia bla bla. Odpisałem, że tracking mówi, że od x dni paczka jest w austrii, a kontakt z pocztą austriacką powiedział mi tyle, że oni takiej paczki nie mają ;d Dobre typy girbest

#gearbest