Wpis z mikrobloga

Samochody to raz że kradną


@mam4k2: Kradną tablice, a nie samochody. Parking strzeżony za dzień kosztuje mniej, niż godzina płatnego parkowania na ulicy w Krakowie i znacznie mniej, niż parkingi w Medyce, więc to nie jest żaden problem, żeby go tam zostawić. Znajomi byli bardzo drogim samochodem na Leopolis Grand Prix - też nic się nie stało.
@mam4k2: Stary, w tym tylko roku moje trzy różne auta parkowały we Lwowie w sumie przez 2 miesiące. W różnych częściach miasta na różnych parkingach. Oczywiście tablice trzeba zdejmować i chować czy to na parkingu strzeżonym czy na płatnym na Wałowej czy gdziekolwiek indziej. Stało im się mniej, niż pod domem w Krakowie (ukradziona antena, rozbite lusterka). Przy takich cenach mandatów to nie ma się co przejmować jazdą pod prąd, parkowaniem
@Nalejmiwina: ja piszę o super tanich parkingach :). Do 50 zł za osobę to znam hostel na Rynku w którym za 3 zł da się zrobić pranie z suszeniem - Central Square Hostel recepcjonista coś tam mówił że 100 czy 120 UAH za dzień. W okolicach centrum tani jest też hostel Seven czy Good Hostel po 70 UAH za dzień. Co do jakości się nie wypowiadam bo nie znam. We Lwowie
@Nalejmiwina: No właśnie te - Citadel, George, Kavalier, Szwajcarski, Panorama, jeszcze kilka innych. Chyba George na pierwszy wyjazd najbardziej, ze względu na lokalizację i bogatą historię. Za 100 to już bez przesady, za tą cenę jest np. Hotel Lwów za pokój standard, ale imho słaby. Ale od 200 zaczynają się całkiem ciekawe, chociaż w tej cenie znajdziesz 4-osobowy apartament o pow. ponad 100 metrów kwadratowych z widokiem na Rynek (przedwojenny pic
Pobierz kawiarnianypl - @Nalejmiwina: No właśnie te - Citadel, George, Kavalier, Szwajcarski,...
źródło: comment_qI5NNmxtnONelizAVuTwDLIIVmCWoIXf.jpg