Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie coś na #banggood 7 września. Tego samego dnia zmienili status na wysłane i dali numer do śledzenia. Do 11go nic się nie pojawiało jak wpisywałem go gdziekolwiek. Napisałem do nich i nagle cudownie pojawił się status z nadaniem etykiety, który znikł po jednym dniu i znów nic nie ma jak wpisuję numer. Co jest nie ta?
( ͡° ʖ̯ ͡°) #tracking #alipaczka
  • 3
@bobhydraulik: to zależy jaki transport wybrałeś. Ale ogólnie możesz spokojnie poczekać około tygodnia aby status się zaktualizował, niestety żadne statusy przesyłek nie są automatycznie aktualizowane. Wiesz z jakiego magazynu Banggood idze Twój sprzęt ? różne magazynu różnie wysyłają. Jeżeli wybrałeś najtańszą przesyłkę z terminem realizacji do 2 miesięcy, to trzeba czekać.
Ja np. mam status przesyłki że od 29.08 jest w transporcie z Europejskiego centrum do mnie do domu, natomiast awizo
@Sulikczek: Teraz patrze to jest "In stock". NIe pamiętam jak było wcześniej bo była wyprzedaż. Może im się skończyły i zwlekali, aż nowe będa? Przesyłka zwykła rejestrowana (Bpost). Wiesz ogólnie to problem z tymi statusami. Najpierw pojawia się potem znika. Support odpisał i sami stwierdzili, że dziwna sprawa i się zajmą sprawą. Po weekendzie. Status znów się pojawił (nawet 2 razy). Teraz czekam na rozwój spraw. :)