Wpis z mikrobloga

Od kilku dni robie w pracy pierwszy raz w życiu apke na androida, ogólnie to troche #!$%@?ła mnie java i jakieś tam problemy z łączeniem się z bazą danych itp. ale dawałem radę.A dzisiaj przychodzę do pracy a tu jeeeb #!$%@? jakiś updejt
windowsa i android studio #!$%@? wie co się stało. Nic w apce nie działa, a ja jak debil zamiast zrobić kopie i naprawiać na kopii to robie na orginale czym #!$%@?łem go jeszcze bardziej, a potem przypadkiem nadpisałem go innym folderem i wszystko poszło się #!$%@?ć więc zaczynam od nowa (ʘʘ). Pozdrawiam z tego miejsca wszystkich początkujących #programista15k #!$%@? róbcie kopie zapasowe, najlepiej co godzinę #programowanie
  • 6
@wczoraj: No w sumie dobre pytanie, jest nas dwóch i w sumie nie wiem czemu nic nie powiedział ( ͡° ʖ̯ ͡°) , ale ogolnie to mamy we dwoch robic strone internetowa a ze dla mnie braklo roboty to powiedzialem ze poprobuje z ta apka bo w sumie jestem ciekaw co i jak
@MentoZZer Świat dzieli się na dwa typy ludzi. Ci którzy robią backup i Ci którzy będą go robić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Git to podstawa podstawy przy programowaniu. I regularne commity