Wpis z mikrobloga

Szukam kogoś do realizacji....najbardziej szalonego pomysłu, jaki przyszedł mi do głowy w tym stuleciu.
Jeśli jesteś:
- #niebieskiepaski,
- godny zaufania i dyskretny,
- mieszkasz w okolicach #szczytno #gizycko #elk #olsztyn #mazury, lub wybierasz się w te okolice pod koniec września,
- jesteś wolny (!),
- otwarty (!!!)
- nie boisz się wyjść z domu i...jesteś w miarę pewny siebie,
- wiek: 27 +,
- nie chciałabym wywoływać bólu głowy u części panów, ale szukam kogoś 180+, bo sama będę w szpilkach. ;)
- masz ochotę odegrać dość nietypową rolę na dość nietypowej imprezie,

daj znać na priv.

#niewiemjaktootagowac
  • 89
@Shaggy_dg: Może być Pan odpowiednim kandydatem. Oferujemy pracę w młodym, silnym zespole. Wysokie zarobki adekwatne do umiejętności. Duże możliwości rozwoju. Wiele zleceń. :p CV wraz z listem motywacyjnym oraz zdjęciem prosimy przesłać na adres rekrutacja@wymuszeniaharaczegwaltymorderstwacompany.com
@nvmm no normalnie, kumpel był DJem dał wejsciowki. Wszędzie skóry,BDSM, w tle speedcore i jakieś inne trashcory, a perełka zwienczajaca imprezę był pokaż gwałtu na żywo. Taka bardziej inscenizacja, bo laska była taka chętna że jak partner nie podołał to dobierała ochotników xD. Nie pamiętam w którym klubie to było już . W starych śmieciach ze studiów mam pewno gdzieś jeszcze ulotkę jeżeli nie #!$%@?:p
@nvmm Nie wiem o co chodzi, ale kiedyś myślałem nad tym, żeby z jakąś koleżanką wbić na krzywy ryj na wesele, po prostu ładnie się ubrać i jak już będzie koło 23, to poproś tu sobie wejść. Najlepiej takie z dużą ilością gości, żeby sie nie poka pokapowali łatwo. O tej godzinie to już trochę miejsc się zwolni, a i ludzie już troszkę podpici...
@idol89: Książkę bym mogła napisać z tych domysłów. :) Nie chodzi o taką imprezę i nie chodzi o uwiarygadnianie się, ale dla zaspokojenia ciekawości innych mogę się tego trzymać. ;)
@nvmm: W sumie doczytałem, że o jakąś nietypową imprezę chodzi więc faktycznie. Mam tam jeszcze jakiś pomysł, ale przestaję dywagować na otwartym forum. ( ͡º ͜ʖ͡º)