Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz jeździłem na szosie, zrobiłem tylko 20 km bo na więcej nie miałem czasu. Mega się jaram, na następny sezon muszę kupić szosę bo pokonywanie kilometrów nią nie sprawiało mi problemów. Czy komfort jazdy dużo różni się pomiędzy poszczególnymi szosami? Jeździłem na Specialized Termac Comp jednak jest za drogi i nie wiem jaki budżet jest sensowny aby rower był równie wygodny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co byście polecili, aby stosunek cena/jakość/waga był najlepszy?

#szosa #rower

Baldor - Dzisiaj pierwszy raz jeździłem na szosie, zrobiłem tylko 20 km bo na więcej ...

źródło: comment_kkcgbTBDZNDZAPBNYxPIPzfWTPQeooG8.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@fixie: no co, odpowiadam na takim samym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ci laska powie ze lubi jezdzic szarym kombii to co jej powiesz jak ona pewnie nie wie co ma pod maska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie bede rozpisywal sie o grupach osprzetu, typach piast, obreczach, supportach i w ogole.
  • Odpowiedz
@fixie: taki srodek cena/jakosc znajduje sie IMO tej wadze. Schodzac nizej, cena rosnie jak szalona. Natomiast zwiekszajac mase, cena spada, a wraz znia przyjemnosc z jazdy ciezkim klockiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@sierzchula: ten rower waży pomiędzy 8 a 9 kg, osprzęt do mtb znam dobrze lecz szosa to inny typ. Polecasz jakaś lekturę na temat osprzętu szosowego?

@fixie: ten kosztuje ponad 10k zł, a wazy ponad 8kg to za 4/5 tysięcy nie kupi się podobnej wagi/komfortu?
  • Odpowiedz
@Baldor: ale wiesz ze rowery sa w przedziale 7.6 kg i w gore? 9.5 kg bedzie kosztowac ok 3kPLN a 8.5 kg juz 8kPLN, 8.2 juz moze 15kPLN kosztowac. Cena nie roznie liniowo ze spadkiem wagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz