Wpis z mikrobloga

Jestem na urlopie u siebie w domu, u rodziny. Od kilku miesięcy jest wielki hype na tureckie seriale, te lecące na tvp. Ten hype zagościł także tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja mama z babcią są ich szczególnie oddanymi fankami.

Wczoraj, po obejrzeniu odcinka w telewizji zażyczyły sobie, żebym puściła kolejny na youtubie. Sprawdzam i mówię, że odcinki tam owszem są, ale tylko po turecku, bez polskiego tłumaczenia. I jak to się skończyło? Od wczoraj obejrzały 6 godzinnych odcinków.

PO TURECKU. xD

Oczywiście żadna z nich tureckiego nie zna, ale domyślają co się dzieje na podstawie samych scen xD

#gownowpis #truestory #seriale
  • 25
  • Odpowiedz
@VanityFair: uważaj, bo zaraz na kurs tureckiego się zapiszą. Moja siostra kiedyś oglądała meksykańskie telenowele na TV4 i nie mogła się doczekać kolejnych odcinków i tak odpalała w internecie, aż zapisała się na jakiś kurs hiszpańskiego.
  • Odpowiedz
@VanityFair: O weź mi nie mów. Kiedyś tvp niechcący zaszczepił we mnie bakcyla na dramy (Empress Ki leciała) i tak mnie wciągnęło, że po dziś dzień w skrajnych sytuacjach jak się doczekać nie mogę napisów to czasami odpalę odcinek po koreańsku i wnioskuję po senach co się dzieje xD
  • Odpowiedz
  • 9
@VanityFair moja babcia ogląda tylko to. Wspaniałe stulecia i inne takie to jak miód na jej serduszko, dziadek musi to znosić a że nie lubi to przykreca aparat słuchowy na minimum i rozwiązuje krzyżówki xD
  • Odpowiedz
  • 1
@VanityFair najgorzej że później zapomina że przykrecił i trzeba prawie krzyczeć żeby coś zrozumiał :D ale dzięki temu jest jeszcze bardziej uroczy jak zwykle :>
  • Odpowiedz
  • 1
U mnie mama i babcia oglądają te wszystkie tureckie gówna od kiedy Wspaniałe Stulecie weszlo do TVP . Mama codziennie ogląda te tureckie seriale na YouTube po rusku po kilka razy każdy i tak w kółko ogląda te same odcinki po kilka razy. A serial tysiąc i jedna noc obejrzała chyba już z 5 razy w 3 językach (polskim, tureckim i ruskim) mimo że zna tylko polski ...
  • Odpowiedz