Wpis z mikrobloga

Przeszedłem w niecałe 8 godzin z przerwami kampanię drugiego Titanfalla na poziomie wysokim (trzeci z czterech dostępnych) na #pcmasterrace ale uwaga na padzie od #xbox360 z 5% udziałem klawiatury i myszy. Ze względu na to iż planuje przeskok na #xboxone szukam gier podobnych czyli FPS które będę mógł ograć już na Xboxie.
Próbowałem grać w Dooma na padzie i jakoś do dupy mi się grało nawet po zmianie ustawień a w Titanfall po prostu podłączyłem pada i grałem. Grało się naprawdę przyjemnie

#gry
#titanfall
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@RexRX W Titanfall 2 grałem ostatnio na XB1. Bardzo dobrze grało mi się na padzie. Tego samego nie mogę powiedzieć o Battlefield1 przy którym się męczę. Z kolei rozgrywkę w Dooma porównał bym do T2. Płynna i szybka. Całkiem nieźle wypada też Far Cry 4 i czekam na 5.
  • Odpowiedz
Próbowałem grać w Dooma na padzie i jakoś do dupy mi się grało


@RexRX: u mnie jest odwrotnie - Doom na padzie jest przyjemny, bo to po prostu "korytarzówka" i nie trzeba mieć super celności żeby coś trafić więc gra się dobrze, jedna z niewielu gier, którą idzie grać gałkami.
  • Odpowiedz
  • 1
@RexRX każdy call of duty jest dobry na padzie tak jak i tf2. Ja nie mam problemu z aimem na konsoli mimo ze gram w gry typu pubg na pc. Wszystko zależy od ogrania
  • Odpowiedz