Wpis z mikrobloga

#samsung #android #bieda #oswiadczenie

Na fejcbókowym profilu już zaczyna się parada żenujących komentarzy.... "cztery czysta nie mam tyle"
Polaki cebulaki chciałyby dostać telefon za darmo, #!$%@? nie stać Cię to se kup Ksiaomi.
Przęciętny polak robak cebulak zarabia 6 telefonów galaxy note 8 w rok ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: comment_HUawwr4RJmjvcabBFPptts8kAfJiiMe3.jpg
  • 35
@goly8622: ja #!$%@? xD mam to samo, cały #!$%@? facebook na wallu #!$%@? postami z różnych dziennikarskich portali o Note i komentarze:

"HAHAAHA BEDZIE WYBUCHAC?? XDDD"
"#!$%@? 4299 trzeba byc #!$%@?
"EH TE CZASY ZE FLAGOWCE ZA PIŃSET ZŁOTY JUŻ NIE WRUCO"
"I myslicie ze ktos kupi ten telefon?!?!"
"NIBY W CZYM XIAOMI JEST GORSZE OD TEGO TELEFONU?"
"Ja #!$%@? note8 chyba nie mieliscie w rekach IPAD PRO sto razy lepszy
@Nomadus jednego incydentu xD Taki jednorazowy incydent, że na lotniskach na całym świecie jest całkowity zakaz wnoszenia tego telefonu. No i mało kto wie ale problem dotyczył także Galaxy S7, tylko dużo mniejszy % egzemplarzy i zapłon powstawał z przegrzania. Jak się gościowi #!$%@?ł sraomi za 400zl to się w gorących wszyscy onanizowali, ale wybuchający Samsung to tylko jednorazowy incydent.
@goly8622: przecież to jest telefon dla specyficznego typu użytkownika, nawet na reddicie piszą ze telefon jest drogi - bo taki ma byc i zawsze note do tanich nie należał.

Cebulaki bedą płakać, a ten telefon ma sie sprzedać w 1/10 na Polskę tego co s8/s8+ .
@goly8622 Uwielbiam jak ludzie wypisują takie rzeczy... Durr hurr co tak drogo?! Widoczne niektórym trzeba tłumaczyć, albo nawet narysować, żeby lepiej zrozumieli, że nie wszystko jest dla każdego. Jak się niewiele zarabia to kupuje się rzeczy na miarę swojego budżetu, a nie dostaje sraczki, że coś kosztuje za dużo, a ja to chcę i #!$%@?... Gdyby komentujące robaki miały świadomość, że niektórzy na taki telefon zarabiają w jeden dzień bez większego wysiłku
@Nomadus Argument typu a u was bijo murzynów. Każdy producent zaliczył już wybuch telefonu i to nie raz, większość zamiata to pod dywan, ale nikt nie miał akcji na taką skalę. Ludzie kupowali telefon za kupę kasy i albo im wybuchał albo musieli go odsyłać w specjalnym pudełku, po czym dostawali po kilku tygodniach nowy model który też wybuchał, bo Samsung nie ogarnął z początku prawdziwej przyczyny. Średnio na telefon tej klasy.
@goly8622: samsung ładuje do swoich telefonów tyle gównianego i niepotrzebnego oprogramowania, że nie wiem czemu ludzie to jeszcze kupują.. Chyba tylko asus w laptopowym wydaniu jest porównywalny w ilości tego syfu.
@Triplesix: korzystam z s8 od kilku miesięcy i nie mam odczucia by był jakoś szczególnie zawalony bloatwarem, jedynie bixby mnie irytuje a tak poza tym nie mam się do czego przyczepić.
Mam Samsunga s6 edge plus, półtora roku temu był bardzo szybki, prestiż its.. teraz to elektroniczny złom, pdf i strony www już się tak płynnie nie przesuwają, bateria trzyma 4h użytkowania bez dużego obciążenia procesora lub 18h standby itd. Problem z samsungami to to że się strasznie szybko starzeją. Dałbym 4k za takiego Galaxy note ale nie ze świadomością że za półtora do dwóch lat będę zmuszony go wymienić a wartość spadnie
@goly8622: biorąc pod uwagę, że dają ten fancy dock za 1zł to nie jest zła cena za taki sprzęt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i iPad Pro jest droższy, więc nie rozumiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@goly8622: Stać mnie, ale kupiłem flagowe Xiaomi bo czasy telefonów jeden na siedem lat się skończyły i dla mnie to za duża i zbyt częsta inwestycja... Ładny ten Note, ale rozmiar przytłacza - nie dla przeciętnego użytkownika, prędzej dla kogoś kto korzysta ze smartfona w miejsce laptopa. A cena? No cóż - marka, prestiż, koszty kampanii reklamowej. Mniej nie mogło być :)
@Mattiopl To, że ktoś ma dużo pieniędzy nie oznacza, że musi kupować drogie rzeczy. Sam znam kilka osób które zarabiają ponad 10k a mają telefony za mniej niż 1,5k.
@gucias: Nie chciało mi się rozpisywać. Oczywiście, że tacy są. Ja mówiłem w kontekscie #!$%@? głupot, że nigdy by nie kupili takiego telefonu, a z reguły i tak wydają wiekszy % swoich zarobków na zakup telefonu niż ktoś kto dobrze zarabia.