Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@hoplita: według mnie jako polskiego patrioty używanie nicków nie odwołujących się do polskich tradycji tylko obcych (np. rzymskich) jest zdradą ojczyzny i kwalifikuje się jako atak na ojczyznę. Zasługujesz na kulkę?
@rrdzony tak z ciekawości zapytam - czy nie zgadzasz się z takim zwrotem? Wrogowie ojczyzny nie powinni być skazywani na śmierć? Rozumiem, że to może być termin-parasol, pod ktorym orzemycic mozna wszelkiego rodzaju zbrodnie, ale co do zasady?
no dobrze. Kto definiuje co jest atakiem na ojczyznę, a co nie? Czy jest jakaś lista czynów zakazanych, czy to jest kwestia widzimisię danego "patrioty"?


@rrdzony: Może ta sama osoba, co definiuje co jest atakiem na osobę? Myślisz, że w sądach też zastanawiają się, czy zastrzelenie ofiary, pobicie jej, lub fałszywe rozgłaszanie w miejscach publicznych, że była pedofilem, jest atakiem czy nie?

Ja myślę, że oni mają sprawne mózgi i ich
racja, mój błąd. Z resztą nie będe dyskutował bo to poniżej wszelkiego poziomu.


@rybsonk: Nie oceniaj siebie tak źle. Gdy nieco się wyedukujesz i nabierzesz ogłady, będziesz mógł dyskutować z ludźmi na poziomie.
@rrdzony to, kto się mieści, jest zdefiniowane konkretnie. To, że jest to termin podatny na interpretację to inna sprawa.

Analogicznie, tak samo kwestionowałbyś słuszność twierdzenia, że za kradzież przysługuje kara?