Wpis z mikrobloga

Od teraz można zamawiać w #upc internet dla studentów,ale tak naprawdę dla każdego. Oprócz obniżonych cen jest umowa tylko do 30 czerwca i 1pln za montaż. Obtaguję to jako #cebuladeals bo może komuś się przyda tak jak akurat mnie. #internet . Zastanawiam się czy da się z montażystą "załatwić" do tego tv analogową, która chyba jest w pakiecie za darmo ale boje się żeby przez to nie być podciągnięty pod #abonamentradiowotelewizyjny . Jak by to było wyszczególnione w umowie to jest abonament realny ale może jak zagadam to da się załatwić bez? #pytaniedoeksperta #montazysta #tv
n.....9 - Od teraz można zamawiać w #upc internet dla studentów,ale tak naprawdę dla ...

źródło: comment_a4t2zc79VYy7e6BheWyFnvV0htWgvo1U.jpg

Pobierz
  • 14
@leszek_SK: @lolek43: tylko ten trójnik musi mieć wyjście na odpowiednie pasmo na analogówkę ;)

Monter chyba zamontuje Ci taki trójnik (bądź dwójnik, ale te już rzadziej) i od niego będziesz mógł wyprowadzić sygnał analogowy.
Wątpię, żeby bezpośrednio kabel wpinał w router :)
@rtg_: nie spotkałem się, żeby komukolwiek (monterowi, technikowi) chciało się w to bawić.
Ale to może być zależne od miasta i samej sieci w danym miejscu.
@niewiem1979: montażysta Ci nic nie da ale jak podpiszesz umowe a potem złożysz jej wypowiedzenie ( masz 2 tygodnie na to) to powinna zadzwonic babka z utrzymania i moze Ci dorzuci pakiet TV najsłabszy. Technik nie ma nic do gadania.
@jep4ka: przecież analog jest za darmo w UPC bo leci kablem i nie da się tego zablokować, bo... to właśnie ANALOG...

Więc jaka kasa pod stołem?

@niewiem1979: Zobacz jaki dostaniesz splitter do kabla z klatki (o ile w ogóle, ale powinien być, bo musi coś stłumić sygnał wchodzący do domu). Powinien mieć oznaczenia DATA/DATA/RTV (o ile to trójnik). Ostatnie gniazdo to właśnie analog TV :)
@leesiuu: Nie wiem jak to teraz wygląda, bo mi montowali 10 lat temu sam internet bez TV. Do tego jeszcze do niedawna można było w mojej kablówce kupić trzy różne pakiety telewizji analogowej więc przez to rozumiem, że nie działa to zero jedynkowo.