Wpis z mikrobloga

Po wrześniowej wypłacie przymierzam się do kupna którejś z konsol (jeszcze nie zdecydowałem się w co iść) i nie wiem za bardzo jak to wygląda z przeniesieniem konta z PC na ps4/xboxa. Czy te moje premię (np. paczki na start fify) da się jakoś przenieść na tą nowo zakupioną konsolę? To samo z lvlem konta i ilością tych fifa coinsów czy jak one się tam nazywają, da radę to przenieść? Trzeba jakiś proces przejść? Może ktoś już to robił i podpowie czy w ogóle da się coś podziałać w tym temacie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#fifa17 #fut #fifa18
  • 12
@Adastam: Ja miałem problem o tyle że kiedyś dało się łączyć konta Xbox z kontem EA/Origin bez posiadania konsoli. Chciałem te konto odłączyć ale się nie dało i musiałem niestety trochę po czarować, starego maila przemianować - długo by opowiadać. Ale że nie posiadam konsoli to udałem się do Cybermachiny, zalogowałem się swoim kontem XBL w Fifie 17 z wykupionego na miesiąc EA Access, po zalogowaniu wyświetliło się tak jakby okno
@RexRX: Dzięki za odpowiedź.

Tylko dla fify będę kupował konsolę, ale w zasadzie mam wrażenie, że teraz już nie ma znaczenia czy ps4 czy xbox, bo i tu i tu sa legendy. Kwestia raczej tego, że xb1 jest tańszy, bo koło 900 da radę kupić.

To dobrze, że da się to przenieść, jak będę tak daleko to pewnie skontaktuje się bezpośrednio z supportem, bo faktycznie oni mogą podpowiedzieć. Chociaż ja to
@cincin27: > Tym bardziej, że każda ikona będzie mieć 3 wersje to po co ma być 4 tylko dla Xboxa? I swoją drogą kontrakt EA na wyłączność legend na MS dobiegnie końca wraz z premierą 18

podaj źródło
@cincin27: lol spokojnie bo nie ma o co kopii kruszyc, ja tylko napisalem, ze nie ma potwierdzenia ze legend nie bedzie wcale ;D Co do materialow to trudno, zeby opowiadali o legendach skoro to juz bylo i tylko na x a raczej umowa z sony nie zawiera promocji xboxa.