Wpis z mikrobloga

Mirki, znalazłem w jednym VW Jetta dwa zdjęcia w tym jedno podpisane, (pewnie córka poprzedniego właściciela), znalazłem ją na Facebooku i napisałem czy jej tata nie jeździł takim autem, bo właśnie znalazłem jej zdjęcie (i jej siostry(?)) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe czy będzie zaskoczona i co odpisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście auto sprowadzone z USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blkauto
#heheszki #coolstory
Pobierz BLKauto - Mirki, znalazłem w jednym VW Jetta dwa zdjęcia w tym jedno podpisane, (pewn...
źródło: comment_UiDX83CVb1zYkvV0ug2ArDGJO7XVVxOr.jpg
  • 133
@zweipack: Kek. Właśnie robimy projekt IT w składzie Hiszpanie, Holendrzy, Niemcy, Żydzi i Polacy. I wiesz co? Nikt nie daje #!$%@? o to czy używasz odpowiedniego czasu, a tacy Hiszpanie to przy Polakach analfabeci. Nasz drugi projekt jest z amerykaninem mieszkającym w UK. Myślisz, że go obchodzi czy odpowiedniego czasu użyje? Albo amerykanin z którym robiliśmy projekt przez rok?

Język służy do KOMUNIKACJI, a nie brandzlowania się do perfekcyjnej gramatyki OBCOKRAJOWCA.
Nasz drugi projekt jest z amerykaninem mieszkającym w UK. Myślisz, że go obchodzi czy odpowiedniego czasu użyje? Albo amerykanin z którym robiliśmy projekt przez rok?

Język służy do KOMUNIKACJI, a nie brandzlowania się do perfekcyjnej gramatyki OBCOKRAJOWCA. Wiesz kogo onoa obchodzi?


@LooZ: dodałeś to po tym jak odpowiedziałem. ci amerykanie pewnie nie zwracali wam uwagi z grzeczności, ale założe się że co lepsze kwiatki wspominali przy rozmowach przy piwie i darli
@zweipack: Ujmę to inaczej. Nikt mi nie płaci za perfekcyjny angielski. Mam ciekawsze/nudniejsze/własne pomysły na życie niż doskonalenie języka, żeby "ktoś nie opowiadał sobie żarcików przy piwie". Ja sobie o ich polskim nie opowiem żadnego żarciku z bardzo prostego powodu. To trochę tak jak spędzanie życia na czyszczeniu auta, żeby ktoś czasem nie widział, że ptak mi nasrał na maskę. Nie brzmi jak dobry pomysł na życie.

Masz taką zajawkę? Płaczesz